Skip to content

Eppendorf New Brunswick Seminerlerimizde Müşterilerimiz ile Buluştuk…

Laboratuvar gereksinimlerinizin bir çoğunu tek bir çatı altında toplamış, Avrupa’nın en önemli laboratuvar sistemleri üreticisi olan Eppendorf, New Brunswick ürün grubu ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Eppendorf New Brunswick Semineri’mizde katılımcılarımızı ‘Eppendorf ile Hayata Dokunun!’ sloganı ile bir araya topladık.

Seminerimiz bu yıl üç merkezde yapıldı. 08 Nisan’da Anemon Fuar Hotel İzmir, 29 Nisan HiltonSAKayseri ve 13 Mayıs Zorlu Grand Hotel Trabzon’da gerçekleştirilen seminerlerimize ilgi oldukça yoğundu.

“Eppendorf ile Hayata Dokunun!”

Firmamızın genel tanıtımı ile başlayan seminerimiz, New Brunswick çalkalayıcı inkübatörlerde temel prensipler, aplikasyonlar ve kullanım alanları ile devam etti. Yüksek sıcaklıkta de-kontaminasyon, neden- 86°C?, iki kademeli soğutma, CO2’li inkübasyon ve çalkalama konularının da ele alındığı seminerimiz, sunumun ardından workshop ile ilk oturumunu tamamlamış oldu. İkinci oturumda ise; bioproses nedir?, materyal seçimi, sistem farklılıkları, sterilizasyon mekanizmaları,uygun sistem seçimi gibi konu başlıklara değinildi. Sunumların tamamlanmasının ardından satış temsilcilerimiz ve katılımcılarımız bire bir sohbet etme imkanı buldu, merak edilen soruların da cevaplanmasının ardından seminerimiz başarı ile tamamlanmış oldu.

Geniş ürün portföyü ile Eppendorf New Brunswick, laboratuvarınız için gereken her şeyi sizlere sunmayı hedeflemekte

Eppendorf New Brunswick geniş ürün yelpazesinde;

Düşük sıcaklıkta üstün performans sergileyen derindondurucular

Geniş ürün gamı ile çalkalayıcılar

• İnkübatörlü / soğutmalı çalkalayıcılar

• Platform çalkalayıcılar

Tüm laboratuvar ihtiyaçlarınız için CO2 inkübatörler

Geniş kapasite seçenekleri ile fermentörler ve biyoreaktörler

• Masaüstü fermentörler / biyoreaktörler

• Yer tipi fermentörler / biyoreaktörler seçeneklerini sunuyor.

Geri
ICON Algı Yönetimi ve Bilişim Sistemleri