Skip to content

14. Ulusal Acil Tıp Kongresi’nde Yerimizi Aldık…

Yoğun ilgi ile karşılanan Ulusal Acil Tıp Kongresi’nin 14.sü bu yıl 20 - 22 Mart 2014 tarihleri arasında Elazığ Fırat Üniversitesi, Tıp Fakültesi Konferans Salonu’nda düzenlendi. Acil tıp konusunda geniş ürün portföyünü bünyesinde barındıran İncekaralar olarak müşterilerimize daha yakın olmak, gelişen teknolojinin ve zamanla yarış içinde olan Acil Tıp’ın bütün gereksinimlerini karşılayacak olan yeni sistemlerimizi, tanıtmak amacıyla bizde 14. Ulusal Acil Tıp Kongresi’nde yerimizi aldık.

Acil servislerde en büyük sorumluluğu üstlenen, en kritik anlarda hayat kurtarıcımız olan defibrilatör cihazları, harici otomatik defibrilatör cihazları, EKG ve hastabaşı monitör sistemlerimizi sergilediğimiz 14. Acil Tıp Kongresi’nde satış temsilcilerimiz ürünlerimiz hakkında katılımcılara bilgi verdi. Merak edilen soruları cevaplayan satış temsilcilerimiz, ek olarak acil tıpın kaliteden ödün verilmeyecek bir dal olduğunu ve bu nedenle acil tıp cihazlarında uygun fiyatlı ürün yerine, kaliteli ürünün tercih edilmesi gerektiğinin altını çizdi. Teknik konuların yanında marka seçimi yaparken servis ağı, servis süresi ve yedek parça temini sürelerinin de göz ardı edilmeyecek kadar önemli konular olduğunu belirten satış temsilcilerimiz serviste bekleyen her bir acil servis ünitesi cihazının ek bir maliyet getireceğini veya bir hastanın hayatına mal olabileceğini belirttiler.

Organizasyon süresince Nihon Kohden firmasının özel tasarımı ile yoğun bakım, koroner bakım, yenidoğan üniteleri, ameliyathane, acil servis ve kardiyak rehabilitasyon merkezlerinde geniş kullanım alanı bulan hastabaşı monitörler ve defibrilatör cihazları tanıtıldı. İlk müdahale için geliştirilen Nihon Kohden Otomatik Harici Defibrilatör Cihazı AED-2100K, standımızı ziyaret eden uzmanların yoğun ilgisi ilekarşılandı. AED-2100K Türkçe sesli talimatlar ve görsel yönlendirmeler ile kolay defibrilasyon sağlarken, kapağı açılır açılmaz otomatik olarak çalışma imkanı sağlıyor. Cihaza bağlı kullanıma hazır ped ve ped değişimine gerek kalmadan tek tuşla çocuk moduna geçiş özellikleri de bulunuyor.

Geri
ICON Algı Yönetimi ve Bilişim Sistemleri