Skip to content

TEC-8300 Serisi Defibrilatörler

TEC-8300 Serisi Defibrilatörler
Kusursuz Teknoloji


Acil durumlarda ihtiyacınız olan tek şey...

Ani kalp durması sonrası bakımda en önemli noktalardan birisi de yoğun bakım monitorizasyonudur. TEC-8300 serisi MULTI konnektör teknolojisi ile eş zamanlı EKG, SpO2, CO2, IBP, NIBP, sıcaklık ölçümlerine olanak sağlar. Bu özellik ve fonksiyonlar, hastanın durumunda bir değişiklik olması halinde, anında alarm vererek hızlı ve doğru karar almanıza yardımcı olur.

12-kanal veri aktarım sistemi

Acil durumlarda her saniyenin önemi vardır. Zaman kaybetmeden hastaya ait verileri, 12-kanal veri aktarım sistemi ya da Dahili Bluetooth® modülü kullanarak cep telefonunuz üzerinden hastaneye e-mail ile iletebilirsiniz. Böylece acil servis, hasta hastaneye ulaşmadan gereken önlemleri alarak zaman kazanmanıza yardımcı olur.

Güvenilir bifazik teknoloji

TEC-8300K serisi, düşük enerjili bifazik dalga formu defibrilasyonu sunar. Bifazik dalga formu defibrilasyonu, klasik monofazik defibrilasyondan daha düşük enerjiye gereksinim duyar ve miyokard hasarına daha az neden olur. Bifazik teknoloji, hastayı ani kardiyak arrestten kurtarmak için üstün sonuçlar sunar ve Nihon Kohden'in eşsiz ActiBiphasic® teknolojisi, orijinal bir T-devresi kullanarak, çoğu geleneksel bifazik devrelerin üzerinde bir gelişme sunar.

Yüksek doğrulukta 'ec1 Aritmi Analizi'

Nihon Kohden'in ec1 aritmi analiz algoritması aritmi analiz doğruluğunu arttırırken yanlış alarmlarda % 80 oranında azalır.

Dahili kayıt edici

Termal yazıcı farklı defibrilasyon bilgilerini kayıt eder.

Otomatik kontrol göstergesi

TEC-8300K serisi günlük ve aylık olarak kendi kendine test eder.

Konnektörler

Harici ve dahili pedallar ile disposable padler bir konnektör ile kolayca değiştirilebilir.

Smart Cable™ sistemi

Smart Cable™ teknolojisi geleneksel modüllerin içerisinde yer alan devreleri küçülterek kabloların içine yerleştiriyor. Multi konnektöre Smart Cable™ takıldığında, kablonun ölçeceği parametre otomatik olarak algılanır ve ölçüme başlar.

cap-ONE® ile kolay hava yolu yönetimi

Dünya'nın ilk mainstream CO2 sensörü olan cap-ONE® ile entübe olmayan hastalarda ETCO2 ölçümü yapılabilir. Ayrıca sadece hava yolu adaptörü değiştirilerek entübe hastalarda da ölçüm yapılabilir. Karışık ayarlar ve ısınma zamanı olmadan CO2 ölçümünü hızlı ve doğru bir biçimde yapabilirsiniz.

Geri
ICON Algı Yönetimi ve Bilişim Sistemleri