Skip to content

Sayı 54, Mayıs 2013

Büyüteç

İncekaralar Yenilikçi Tıp Teknolojilerinde GE Healthcare ile Yine Birlikte...

GE Healthcare’in en gelişmiş diagnostik görüntüleme ve radyoloji teknolojileri, Türkiye’de görüntüleme pazarının oluşmasına öncülük eden İncekaralar’ın deneyimli satış ve servis kadrosuyla sağlık sektörünün hizmetine sunuluyor...


Haberci

İncekaralar, Tıp ve Laboratuvar Teknolojileri Sektörü’nün Dev Fuarı Ekspomed 2013’te Yerini Aldı...

Temsilcisi olduğumuz dünya markalarının tıp ve laboratuvar çözümlerini sektör ile buluşturmak amacıyla, 04 - 07 Nisan 2013 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen, sağlık sektörünün ürün ve hizmetlerini tek çatı altında bir araya getiren Ekspomed 20. Uluslararası İstanbul Tıbbi Analiz, Teşhis, Tedavi, Koruma, Rehabilitasyon Ürün, Cihaz, Sistem, Teknoloji, Donanım ve Hastaneler Fuarı’ndaydık.

Sağlık Sektör Temsilcilerini Buluşturan Platform SAYED 2013’teydik...

İncekaralar, Sağlık Yönetimi ve Eğitimi Derneği (SAYED) tarafından, 15 - 17 Şubat 2013 tarihleri arasında gerçekleştirilen SAYED Sağlık Sempozyumları - “Sağlıkta Yeniden Yapılanmanın Erken Dönem Değerlendirmesi Sempozyumu” katılımcıları arasında yerini aldı.

Monitör - Defibrilatör Seminerlerimiz ile Yıla Hızlı Bir Başlangıç Yaptık...

2013 yılına hızlı bir başlangıç yapan Grubumuz, 04 Mart 2013 tarihinde Anemon Otel Manisa’da, tıp sektörü ile bir araya geldi. Temsilcisi olduğumuz Nihon Kohden firmasının monitör ve defibrilatör cihazlarını sergilediğimiz zengin içerikli seminerlerimiz, 25 Mart 2013 tarihinde Margi Hotel Edirne’de ve ardından 09 Nisan 2013 tarihinde Dedeman Otel Şanlıurfa’da gerçekleştirildi. 

Geçtiğimiz Yıl İlgi ile Karşılanan Olympus Mikroskopi Seminerlerimiz Bu Yıl da Devam Ediyor!

İlki 15 Mart 2013 tarihinde Gaziantep Novotel’de gerçekleşen Olympus mikroskopi seminerlerimize olan ilgi artarak devam ediyor. Çeşitli bölgelerde sürdürdüğümüz seminerlerimizin bu yılki durakları, Gaziantep’ten sonra 28 Mart 2013 tarihinde Zorlu Grand Hotel Trabzon ve 02 Nisan 2013 tarihinde Radisson Blu Hotel Mersin oldu.

Eppendorf Pipet Seminerlerimiz Mersin ve Konya’da Gerçekleşti!

16 Nisan 2013 tarihinde Radisson Blu Hotel Mersin ve 30 Nisan 2013 tarihinde Rixos Hotel Konya’da gerçekleştirdiğimiz Eppendorf Pipet Seminerlerimiz büyük ilgi ile karşılandı. Laboratuvar Sistemleri Satış Koordinatörümüz tarafından verilen eğitim seminerinde pipet klinik, pipetlemede prensipler, pipetlerde ergonomi, dezenfeksiyon ve temizlik konuları uygulamalı olarak ele alındı.

Sağlık Sektöründeki Değişimler OHSAD'da Ele Alındı...

Bu yıl 4.sü gerçekleşen OHSAD “Sağlıkta Ortak Çözüm Toplantıları”, 24 - 28 Nisan 2013 tarihleri arasında Cornelia Diamond Hotel Antalya’da düzenlendi. Sağlık sektöründeki değişim ve yenilikleri değerlendirmek, sektörün sorunlarına ortak çözüm alternatifleri oluşturmak amacıyla düzenlenen toplantıda Grubumuz da sponsorlar arasında yerini aldı.

10. Türk Romatoloji Sempozyumu’ndaydık...

Grubumuz, Türk Romatizma Savaş Derneği tarafından düzenlenen ve bu yıl 10.su gerçekleştirilen Türk Romatoloji Sempozyumu katılımcıları arasında yer aldı. 11 - 14 Nisan 2013 tarihleri arasında Dalaman - Sarıgerme Hilton Otel’de gerçekleşen organizasyon, yurt içi ve yurt dışından konusunda uzman bir çok bilim insanını bir araya getirdi.

Vötsch Eğitim Semineri için Almanya’daydık...

Temsilciliğini yürüttüğümüz Vötsch markasının, 24 - 28 Şubat 2013 tarihleri arasında Frankfurt - Stuttgart Almanya’da düzenlediği Eğitim Semineri’ne şirketimiz Laboratuvar Sistemleri Bölümü Endüstriyel Sistemler Departmanı satış temsilcilerimiz katılım sağladı.

Eppendorf New Brunswick Genel Ürün Eğitimi Malezya’da Yapıldı...

25 Şubat - 07 Mart 2013 tarihleri arasında Eppendorf Asia Pacific Training Center, Kuala Lumpur Malezya’da gerçekleştirilen “Eppendorf New Brunswick Genel Ürün Eğitimi”ne şirketimiz Laboratuvar Sistemleri Bölümü, Endüstriyel Sistemler Departmanı satış temsilcilerimiz katıldı.


Kısa Kısa

Paralimpik Yelken Projesi’ne İncekaralar Desteği...

Kurumsal değerleri, kültürü ve etik anlayışı ile yoluna devam eden İncekaralar, sosyal sorumluluk bilinciyle Paralimpik Yelken Projesi’ne destek oluyor...

İstanbul ve İzmir’de Yeni Ofislerimizle Hizmetinizdeyiz...

Tıp ve Laboratuvar alanlarında dünya markalarının en modern teknolojilerini ülkemize kazandıran Grubumuz, gelişen iş hacmi doğrultusunda sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için İstanbul ve İzmir’de yeni adreslerine taşındı. 

'VI. Sektörel Ekonomi Şurası'nda Medikal Sektöründeki Olumsuzluklar Ele Alındı...

“VI. Sektörel Ekonomi Şurası”, 25 Aralık 2012 tarihinde, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün, TOBB Medikal Meclis Başkanı Özgür İncekara’nın katılımlarıyla gerçekleşti. 

Illumina’nın Yeni Nesil Array Sistemi iScan TARBİYOMER’de...

Adnan Menderes Üniversitesi Tarımsal Biyoteknoloji ve Gıda Güvenliği Uygulama ve Araştırma Merkezi (ADÜ-TARBİYOMER), yürüttüğü Türkiye’nin ilk koyun ıslah programında Illumina yeni nesil array sistemi iScan’i kullanacak...


Yeni Ürün

Eppendorf New Brunswick Geniş Ürün Gamı ve Yüksek Teknolojisi ile Laboratuvarlarınızı Tamamlıyor...

İncekaralar, temsilciliğini üstlendiği Eppendorf New Brunswick çalkalayıcılar, inkübatörler, fermentörler ve derin dondurucular ile hücre teknolojisine yönelik uzmanlığını genişletiyor...

Yeni Doğan Bebeklerin İlk Durağı…

Atom Medical Corporation tarafından geliştirilen son teknoloji ürünü Dual Incu I ve Rabee Incu I yeni nesil kuvözler yüksek kalite özellikleri ile sağlık profesyonellerinin tüm ihtiyaçlarını karşılıyor.

EZ-Stream™ Vakum Pompası ile Konforlu Bir Çalışma Ortamında Zamandan Kazanç Sağlayın...

Merck Millipore, membran filtrasyonunda ultra sessiz çalışma performansı ile EZ-Stream® vakum pompasını öneriyor. Laboratuvarlarınızda, kompakt tasarımı ile masa üzerinde ve laminar flow kabinlerde az yer kaplıyor. Yüksek performanslı akış hızına sahip olan EZ-Stream®, atık kabı kullanılmadan prosedürü kısaltarak zaman tasarruflu çalışma imkanı sağlıyor.


Toplantı&Eğitim

Eppendorf New Brunswick Servis Eğitimi...

Türkiye temsilciliğini yürüttüğümüz Eppendorf New Brunswick firmasının sistemlerine yönelik servis eğitimi 08 – 19 Nisan 2013 tarihleri arasında Einfield - ABD'de, servis ekibimizin katılımıyla tamamlandı.

Satış Eğitimlerimiz Kesintisiz Devam Ediyor...

Başarılı satış ve pazarlama stratejileri geliştirebilmek, müşterilerimizin gereksinimlerine hızlı cevap verebilmek ve hizmet farkı yaratabilmek adına ürünlerimize yönelik satış eğitimlerimizi kesintisiz yürütüyoruz.

2013 Yılı Genel Değerlendirme Toplantılarımız Yapıldı...

“Müşteri odaklı hizmet” anlayışımıza son derece olumlu katkılar sağlayan satış ve servis bölümlerimizin iç bünyesinde gerçekleştirdiği genel değerlendirme toplantılarımız 2013 yılının ilk aylarında tamamlandı. Değerlendirme, analiz, hedef belirleme ve stratejik planlamaya yönelik toplantılarda, İncekaralar’ın 2012 yılı genel değerlendirmesi yapıldı.


Kitap Cini

İnan Bana Yalan Söylüyorum

İnternetin en büyük kitap satış sitesi amazon.com’un 2013 yılında “Editör’ün Seçimi” aylık listesine giren, orijinal adı “Trust Me, I'm Lying” olan bu kitap her medya okuryazarı için ilgi çekici bir yayın. Özellikle online medya sektörünün yönlendirici gücünü okurun gözü önüne sermesiyle diğer sektör kitapları arasından sıyrılıyor.


ICON Algı Yönetimi ve Bilişim Sistemleri