Skip to content

Yeni Nesil Amplitude EEG ile Yüksek Kalitede Yenilik Sizlerle…

Amplitude EEG son yıllarda yeni doğan yoğun bakım birimlerinde daha fazla kullanılmaya başlanmıştır. Normal ve anormal beyin aktivitesi arasında, görece basit model patern tanıma yöntemi ile sinyalin genliğine odaklanan filtrelenmiş ve zaman sıkıştırmalı EEG’yi temel alıyor. Bu sayede, elektrokortikal arka plan aktivitesindeki uzun dönemli değişimler ve trendler daha kolay değerlendiriliyor.

Amplitude EEG; yenidoğan bebeklerde ve özellikle asfiksi bebeklerde (mavi bebekler) kullanılıyor. Amacı beyin ölümlerini önlemek olan amplitude EEG’nin 72 saatlik sürekli kayıt imkânı sayesinde, bebeğin beyin aktiviteleri uzun süreli takip edilebiliyor. Ayrıca, uzun süreli tedavi sırasında verilen ilaçların etkileri izlenip dozları ayarlanabiliyor. Amplitude EEG ile birlikte video da kullanılabiliyor; bu sayede beyin dalgalarındaki değişim sırasında bebeğin hareketleri izlenebiliyor. Hem Yoğun Bakım - EEG, hem de NK - BSM 6000 Serisi ürünler ile beraber kullanılabilen amplitude EEG, bir bakışta beyin aktivitesi trendi ve değerli bilgiler veriyor.

Son teknoloji ürünü, amplitude EEG cihazı, dokunmatik ekranlı panel PC ve dahili SpO2 ve CO2 ile 38 kanal yükseltici, tam EEG kapasitesi sunuyor. Buna ek olarak, yoğun bakım ortamı için tasarlanmış hafif tekerlekli sehpaya sahip ve portatif olarak hasta başına taşınabiliyor. Ayrıca, aEEG yenidoğan nöbet ataklarının değerlendirilmesinde ve buna yönelik ilaçların kullanılmasında fayda sağlıyor..

*Hasta monitörlerinde, eşsiz bir özellik olan amplitude EEG seçeneği mevcuttur.

Amplitude EEG Trend Programı QP-160AK

  • aEEG, DSA, FFT ve burst suppression oranı trendleri
  • 64 kanala kadar EEG
  • SpO2 ve EtCO2 eğilimleri
  • Online yapay etki ekranı (elektrot durumu)
  • Aktarım, arşivleme ve kopyalama için merkezi veritabanı
  • Ağ üzerinden online veriyi uzaktan inceleme
  • EEG-9100 ve EEG-1200 serisi cihazlar için isteğe bağlı opsiyonel eklenebilir.
Geri
ICON Algı Yönetimi ve Bilişim Sistemleri