Skip to content

TARD ile Birlikte Düzenlediğimiz Bilimsel Toplantıya Trabzon Bölgemiz Ev Sahipliği Yaptı!

29 Eylül 2012 tarihinde Zorlu Grand Hotel Trabzon'da TARD Karadeniz Şubesi ile birlikte düzenlediğimiz bilimsel toplantı, anestezi camiasını bir araya getirdi. Prof. Dr. Nesrin Erciyes'in oturum başkanlığını yürüttüğü toplantıda, Prof. Dr. Ahmet Eroğlu konuşmacı olarak katıldı. "Mekanik Ventilasyon Modları" anlatımı ile başlayan toplantı, şirketimizin ürün tanıtımı ile devam etti.

İncekaralar olarak temsilcisi bulunduğumuz dünya lideri firmalar Nihon Kohden ve Heinen&Löwenstein markalarının sistem ve cihazlarını katılımcılarımız ile buluşturmaktan mutluluk duyduk.

Heinen+Löwenstein Leoni Plus Kusursuz Teknoloji Sunuyor...

Ergonomik dizayn ve hijyenik konseptiyle geliştirilen Leon Plus, en üst düzey anestezi cihazlarında bile bulunmayan ve kendi alanında tek 15 inçlik renkli TFT dokunmatik ekranıyla hastaya ait birçok değerin tek bir ekrandan izlenmesine imkan sağlar. Tam elektronik gaz mikseri 200 ml/dak. veya 18 l/dak. akış seviyesinde yarı açık ve benzeri kapalı devre anestezi çalışmalarında gaz karışımını kusursuz olarak gerçekleşmektedir. Leon Plus’da hipoksik gaz karışım oluşumlarını engelleyen ek koruma sistemi mevcuttur.

Geri
ICON Algı Yönetimi ve Bilişim Sistemleri