Skip to content

4. Ulusal Sağlık Kurultayı'ndaydık...

Grubumuz,17 - 21 Ekim 2012 tarihleri arasında Maritim Pine Beach Otel Antalya'da düzenlenen ve bu yıl dördüncüsü gerçekleşen Ulusal Sağlık Kurultayı'nda destek sponsorları arasında yerini aldı.

Sağlık sektöründe, kamu ve özel alandaki bütün paydaşların bir arada bulunduğu kurultay dört gün boyunca farklı oturumlarla devam etti. Sağlık kurumlarının denetimi, tıbbi tedarikçilerin yeni dönemde hizmet sunumundaki rolleri, sağlıkta performans, özel sektörde sağlık hizmet sunumu gibi başlıklar altında düzenlenen oturumlarda görüş ve öneriler sektör ile paylaşıldı.

İncekaralar olarak destek verdiğimiz Kurultay'da, Aloka Prosound 6 Ultrasonografi büyük ilgi gördü. Mükemmel görüntü kalitesi ile tanınan ProSound serisinin teknolojisi ile desteklenen ProSound 6, yüksek seviye eko muayeneleri için yeni bir standart oluşturuyor. İnce yapısı ile muayene odası, ameliyathane, gözlem odası gibi sınırlı bir alanda kullanım için uygun bir ultrasonografi sistemi olan Prosound 6, Devlet Malzeme Ofisi'nin kataloğunda da yer alıyor.

Geri
ICON Algı Yönetimi ve Bilişim Sistemleri