Skip to content

Sosyal Sorumluluk

Türkiye’nin geleceğine güveniyoruz...

İncekaralar iş hayatındaki başarısının sırrı; Türkiye’nin geleceğine güvenerek en güç koşullarda bile faaliyetlerini gerçekleştirmiş olmasıdır. Kurumsal gelişimin ancak ülkenin gelişimi ve toplumun refahı ile mümkün olabileceğine inanan İncekaralar, bugüne kadar pek çok sosyal sorumluluk projesinin altında imzasını attı.  
Eğitime Destek


Çağdaş yaşam ve evrensel değerleri benimsemek, bilgi toplumu olma yolundaki Türkiye'nin aydınlık geleceğine modern bir alt yapıyla katkıda bulunmayı sağlamak amacı ile...

Topluma karşı sorumluyuz.
Bizlere yol gösteren kurumsal değerlerimiz, kültürümüz, etik anlayışımız ve toplumsal duyarlılığı yüksek çalışanlarımız ile sosyal sorumluluklarımızın bilincindeyiz.

Devlet organlarından sivil toplum örgütlerine, özel ve kamusal kurumlardan bireylere uzanan toplumsal hizmet yelpazesinde kendisine sağlam bir yer edinen İncekaralar, eğitime özel bir önem vermektedir.

Bugünün ve yarının aydınlık Türkiye'si için bilinçli ve eğitimli gençler yetişmesi fikrini her zaman destekliyoruz.

Nevşehir'de açılmış olan İncekaralar İlköğretim Okulu, Hüseyin Avni İncekara Fen Lisesi ve Kampusu ile Nevşehir Üniversitesi İncekara Sağlık MYO topluma hizmetin ilk basamağı niteliğindedir.

Sahip olduğumuz değerler ışığında, Türkiye'ye katkı sağlamak amacıyla her dönem eğitim, kültür, sağlık, çevre gibi yaşamın temel alanlarında birçok projeyi hayata geçirdik. Toplumsal sorumluluklarımızı, yeni projeler ile yerine getirmeye devam ediyoruz.

   
Çevreye Destek  

Türkiye’nin ilk ve tek “Yeşil Kamu Binası" ve eğimli çatıda fotovoltaik güneş paneli uygulaması...
   
Kültür ve Sanata Destek 

Ülkenin kültür-sanat yaşamını zenginleştirmek, topluma çağdaş, nitelikli ve farklı sanat olayları sunmak amacıyla...

   
Sağlığa Destek

"Karşılıksız Hizmet" anlayışı ile sağlık konularında yaptığı girişimler...

   
Spora Destek  

 

Çocukların ve gençlerin spora olan ilgisini, sporun yararları konusundaki bilgilerini ve takım çalışmasına yatkınlıklarını arttırmak hedefi ile...

   
Diğer Projeler  


İnsan hayatının değerine ve önemine inanan İncekaralar, uluslararası markaların, en ileri teknoloji ürünü tıbbi cihaz ve sistemleri ile güvenilir teşhis ve tedavi imkânları sunarak ülkemizde sağlık hizmetlerinin kalitesini...  

 

ICON Algı Yönetimi ve Bilişim Sistemleri