Skip to content

Biochrom Ltd.

 

Biochrom Grubu, otuz beş yılı aşkın deneyimi ile Biyolojik ve UV / VIS Spektrofotometreleri, Mikroplaka Okuyucu ve Yıkayıcılarıyla  dünyada yaşam bilim ve analitik sistemlerin önde gelen üreticileri arasında yer almaktadır.

UV / Vis spektroskopi, mikroplaka sistemlerini ve amino asit analizini kapsayan bilinen beş markadan oluşmaktadır. Biochrom firmasının ürünleri dünyanın dört bir yanındaki hastane ve laboratuvarlar tarafından güvenilen ve biz dünyanın en iyi bilimsel enstrümantasyon şirketleri pek çok değerli bir OEM iş ortağı vardır.

UV / VIS Spektrofotometreler
Spektrofotometri tasarımı ve üretimi konusunda bir dünya lideri olan Biochrom, çok çeşitli uygulamalara yönelik olarak basit taşınabilir kolorimetrelerden, yüksek performanslı, gelişmiş özelliklere sahip UV / VIS spektrofotometrelere kadar geniş ürün yelpazesi ile dünya çapında hastane ve laboratuvarlar tarafından güvenle kullanılmktadır.

Mikroplaka Okuyucular / Yıkayıcılar
Biochrom tarafından üretilen çok yönlü çok çeşitli uygulamalara yönelik olarak tasarlanan mikroplaka okuyucu ve yıkayıcılar laboratuvarlar için en uygun seçimdir.

 

 

 Firmanın web sitesi

ICON Algı Yönetimi ve Bilişim Sistemleri