Skip to content

Aplikasyon / Kullanım Eğitimi

Laboratuvarlarınızın performansını, mevcut cihaz ve sistemlerinizin verimliliği, ölçümlerin doğru ve güvenilir olması belirler. Bu amaç doğrultusunda, Aplikasyon Uzmanlarımız, laboratuvar sistemlerinizin optimum performansla çalışmasını sağlamak için rutin çalışmalar başlamadan önce aplikasyon çalışmalarını tamamlar ve sistemlerinizi rutin çalışmalarınıza hazır hale getirir.

Aplikasyon gerektirmeyen cihaz ve sistemlerinizin kullanım ve bakımına yönelik teorik ve uygulamalı "Kullanım ve Bakım Eğitimi", bu konuda sürekli olarak yurt dışı ve yurt içinde eğitim alan "Satış Sonrası Servis" ekibimiz tarafından verilmektedir.

Doğru ve Güvenli Analiz Sonuçları

Analiz sonuçlarınızın doğru ve güvenilir olması ise sistemlerin doğru kullanımı ile mümkündür. Bu nedenle, Aplikasyon Uzmanlarımız tarafından sistemlerinizin kullanımına yönelik teorik ve uygulamalı “Aplikasyon Eğitimi” düzenlenmekte, eğitim sonrasında izlenebilirliğin kontrolüne yönelik olarak "Aplikasyon İzleme" süreci başlatılmaktadır.

Çözüm Ortaklığı

Aplikasyon Uzmanlarımız ve “Satış Sonrası Servis” ekibimiz, aplikasyon çalışmaları ve kullanıcı eğitimleri sonrasında da günün her saati rutin çalışmalarınız sırasında olabilecek sorularınız ve sorunlarınızın çözümü için yanınızdadır. "Aplikasyon İzleme" sürecimiz, bu çözüm ortaklığının bir örneğidir.

Sistemlerinizin Teknolojik Gelişimi

Teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri yakından izleyen uzman kadromuz, olabilecek teknolojik modifikasyonların ve güncellemelerin mevcut cihaz ve sistemlerinize aplikasyonunu sağlamaktadır.

ICON Algı Yönetimi ve Bilişim Sistemleri