Skip to content

Nasıl Başvurabilirim?

Bu bölümde, İncekaralar’ın gereksinim duyduğu pozisyon / pozisyonlar ve aday olacak kişilerde aranan temel özellikler belirtilmektedir.

Gerek bu pozisyon / pozisyonlar, gerekse bu pozisyonlardan bağımsız olarak yapmak istediğiniz başvuruları, web sitemizdeki İş Başvuru Formu'nu doldurarak ya da hazır özgeçmişlerinizi ik@incekara.com.tr e-posta adresine göndererek internet kanalıyla yapabilirsiniz.

Ayrıca ofislerimizden temin edebileceğiniz iş başvuru formunu doldurabilir ya da resimli özgeçmişinizi postayla İncekaralar İnsan Kaynakları Departmanı'na yollayabilirsiniz. Belirli bir bölüm için yaptığınız başvurularda, çalışmak istediğiniz şehri ve size ulaşabileceğimiz telefon ve e-posta adresinizi mutlaka belirtmeniz gerekmektedir.

İncekaralar İnsan Kaynakları Departmanı'nda tüm başvurular değerlendirilerek, gelecekte oluşacak gereksinimlerin karşılanması için Personel Veri Tabanı’na kaydedilmektedir. Personel Veri Tabanı, İncekaralar bünyesinde açık pozisyon oluşması durumunda ilk başvurulan kaynaktır.

Başvurularınız gizlilik ilkesine bağlı kalınarak saklanmakta ve değerlendirilmektedir.


Yazışma Adresi 

İnsan Kaynakları Departmanı
İncekaralar A.Ş. 
1404. Sok. No: 16 N. Akar Mah.
06520 Balgat ANKARA
e-posta: ik@incekara.com.tr

ICON Algı Yönetimi ve Bilişim Sistemleri