Skip to content

Haberler

18 Eylül 2017

Asomedya / Sektör Analizi / TOBB Medikal Meclis Başkanı Özgür İncekara

Sektörde inovasyonun her şeyden daha önemli bir hale geldiğini ifade eden TOBB Medikal Meclis Başkanı Özgür İncekara, “İnovasyon birinci öncelik. Bio-benzer teknolojiden 3 boyutlu yazıcılarla organ üretimine, nano teknolojiye, genetikte yeni nesil dizileme sistemlerinden giyilebilir teknolojilere kadar sektör adeta uçuyor.  

11 Temmuz 2017

Dinamik Çalışmalarda Yeni Bir Seri NovaSeq

Gelecekteki genomik çalışmalarla birlikte bilimsel vizyonunuzuda şekillendirebileceğiniz yeni bir seri  

07 Haziran 2017

Sağlıkta Dijitale Açılan Kapıda Agfa HealthCare'in Yeni İş Ortağı İncekaralar...

Kurumsal Görüntüleme Hastane Bilişim Sistemleri Dijital Radyografi...  

02 Haziran 2017

Prof. Dr. Gültekin Göller ile Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Alanına Dair Keyifli Bir Sohbet…

İstanbul Teknik Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Bölümü’nden Prof. Dr. Gültekin Göller’e merak ettiklerimizi sorduk.  

06 Mart 2017

Doç. Dr. Hüseyin Onay ile Tıbbi Genetik Hakkındaki Her Şeyi Konuştuk…

Genetik hastalıkların belirlenmesinde hangi yöntemler kullanılıyor, yeni nesil teknolojilernasıl bir görev üstleniyor, genetik alanını gelecekte nasıl gelişmeler bekliyor?  

06 Mart 2017

Laboratuvarların En Büyük Sorumluluğu Güvenilir Olmak / Özgür İncekara

Günümüzde laboratuvarlar sağlık, gıda, tekstil, ilaç, metalürji, kimya, plastik, savunma sanayisi gibi birçok alanın temelini oluşturmakta. Bir laboratuvarın üstlendiği en büyük sorumluluk ise güvenilirlik olsa gerek. Analiz sonuçlarının doğru ve hassas olması ve bununla birlikte sürekliliğinin devam etmesi, bir laborutavarın sonuçlarının güvenilirliğini göstermektedir.  

19 Eylül 2016

Yoğun Bakım ve Ameliyathanelerde Hastanın Yaşam Kaynağı; Ventilatör Cihazları...

“Mekanik Ventilasyon” nedir, kaç tip ventilasyon var, ventilasyon tiplerinin özellikleri neler, doğru ventilasyon nasıl olmalı? Tüm bu soruları Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi Yoğun Bakım Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Arash Pirat cevapladı…  

16 Temmuz 2016

Metal Şekillendirme Mükemmeliyet Merkezi Sanayi ile Birlikte Nefes Alıyor...

Türkiye'nin ilk ve an itibariyle tek Metal Şekillendirme Mükemmeliyet Merkezi’nden, Kemal Davut sorularımızı yanıtladı...  

01 Temmuz 2016

Sektörde Yeni Global Ortaklık; İncekaralar & Hamilton Medical

Günümüzde 100’ün üzerinde ülkede varlığını sürdüren ve her geçen gün pazar payını yükselten Hamilton Medical’in Türkiye’deki yeni iş ortağı İncekaralar...  

06 Haziran 2016
31 Mayıs 2016

Illumina 2. Yeni Nesil Dizileme Çalıştayı Antalya'da Gerçekleşti

İncekaralar CEO'su Özgür İncekara ve Illumina Global Ortaklar Direktörü Kathrine Atkinson, yeni nesil DNA dizileme sisteminde yaşanan gelişmelerin gelecek nesillerin sağlığı için taşıdığı öneme dikkat çektiler.  

01 Temmuz 2015

Türk Kızılayı'ndan İncekaralar'a Altın Madalya...

Türk Kızılay’ının kuruluşunun 186. yıldönümünde, hayırseverleri için düzenlediği "Büyük Kalpler Buluşuyor" temalı ödül töreninde, İncekaralar altın madalya ile ödüllendirildi.  

12 Haziran 2015

TOBB’un 11 sektör meclisinin başkanları seçildi…

TOBB’a bağlı 11 sektör meclisinde yapılan başkanlık divanı seçimleri sonucunda, sektör meclis başkanları ve başkan yardımcıları seçildi. Yapılan seçim sonucunda Özgür İncekara'nın TOBB Medikal Meclisi Başkanlığı görevine yeni dönemde de devam etmesine karar verildi.  

16 Şubat 2015

İncekaralar'a “İnsana Saygı Ödülü”...

İncekaralar, Kariyer.net’in sponsorluğunda 14. kez düzenlenen İnsan Kaynakları Zirvesi’nde, İnsana Saygı Ödülü’ne layık görüldü.   

26 Ocak 2015

Nihon Kohden Cihazlarımız 'Acil Servis' Dizisine de Hayat Veriyor...

İncekaralar olarak hastane temalı bir çok diziye sponsor olduk, olmaya da devam ediyoruz. Temsilciliğini yürüttüğümüz Nihon Kohden firması, sunduğunu geniş tıbbi cihaz ve acil servis ekipmanları ile yeni bir diziye daha hayat veriyor.  

07 Mayıs 2013

Federasyon Kupası Yelken Yarışlarında Bir İlk...

Firmamızın da sponsor olduğu Hüseyin Akbulut Mersin'de gerçekleştirilen Federasyon Kupası Yarışları'nda dünya çapında bir ilke imza attı...  

15 Nisan 2013

Paralimpik Yelken Projesi'ne İncekaralar Desteği

Kurumsal değerleri, kültürü ve etik anlayışı ile yoluna devam eden İncekaralar, sosyal sorumluluk bilinciyle Paralimpik Yelken Projesi'ne destek oluyor...  

09 Ocak 2013

“Geleneksel Yıl Sonu Yemeği”mizde Yine Bir Aradaydık…

Her yıl düzenlenen “Geleneksel Yıl Sonu Yemeği”, bu yıl da İncekaralar çalışanlarını bir araya getirdi. 15 Aralık 2012 Cumartesi gecesi sekiz ayrı bölgede çalışan tüm personelimiz; aileleri ve ekip arkadaşlarıyla unutulmaz bir gece geçirdi...  

13 Aralık 2012

Eppendorf PCR Seminerlerimizde İleri PCR Teknikleri Aktarıldı

Temsilcisi olduğumuz, dünyanın lider biyoteknoloji sistemleri üreticisi Eppendorf’un PCR Sistemleri’ne yönelik olarak organize ettiğimiz seminerlerimizi başarıyla tamamladık.  

09 Kasım 2012

Thermo Scientific Laminar Flow & CO2 İnkübatör Seminerleri’miz Dikkatleri Üzerine Çekti…

Tıp ve endüstri sektörünü buluşturan “Thermo Scientific Laminar Flow & CO2 İnkübatör Seminerleri”mizin ilki, 20 Eylül 2012 tarihinde Kaya Termal Hotel İzmir’de katılımcıların yoğun ilgisi ile gerçekleşti. Nitelikli anlatımlar ile harmanlanan seminerlerimiz, 27 Eylül 2012 Doubletree by Hilton Ankara, 04 Ekim 2012 Masel Hotel Adana ve son olarak 11 Ekim 2012 Point Hotel Barbaros İstanbul’da düzenlendi.  

ICON Algı Yönetimi ve Bilişim Sistemleri