Skip to content

İstanbul’da Gerçekleşen Vötsch Uluslararası Satış Toplantısı Unutulmaz Bir Anı Oldu...

Isı teknolojisi ve çevre simülasyon sistemlerinin en büyük üreticilerindenbiri olan Vötsch Industrietechnik firmasının Uluslararası Satış Toplantısı 19 – 24 Mart 2012 tarihleri arasında Fraser Place Anthill Hotel İstanbul’da gerçekleşti. 25 ülkeden 60 katılımcının yer aldığı toplantıya İncekaralar ev sahipliği yaptı.

Toplantı, Vötsch Heat Technology Grubu’nun yetkilileri tarafından yapılan açılış konuşması ile başladı. Toplantı periyodu hakkında genel bilgilerin aktarılması ve katılımcıların kendilerini tanıtması ile Vötsch ısı teknolojilerinin kullanım alanları, hedef sektörler ve yeni pazar bilgileri paylaşıldı. VTU/VTL ısıtma ve kurutma dolapları, sıcak hava sterilizatörleri, VVT vakumfırınlar, VFT 60/90 patlamaya karşı özel dizayn fırınlar, mikrodalga ve IRözel amaçlı fırınlar ve SIMPAC kontrol sistemleri hakkında teorik eğitimlere yer verildi. Özel aplikasyonlara yönelik yeni çalışmalar aktarıldı.

Toplantının ikinci gününde servis stratejileri ve beklentileri ile ilgilisunumlar yapıldı. “Go Green” başlıklı servis konsepti katılımcılara aktarıldı. Genel tartışma platformu üzerinde sorular ve cevaplar, interaktif olarak gerçekleştirildi. 2011 yılı satış ödüllerinin dağıtıldığı toplantıda, İncekaralar “Avrupa En İyi Performans” ödülünü aldı. Toplantının üçüncü gününde ise gıda, otomotiv, elektronik, bilimsel araştırma ve geliştirme enstitüleri ve savunma sanayi gibi birçok alanda,standart ürün yelpazesine ek olarak müşteri ihtiyaçlarına yönelik hazırlanan özel sistemler hakkında bilgilendirmeler yapıldı. Cihazlar ile ilgili modifikasyonlar anlatıldı. Stres Test kabinleri, vibrasyon ve EMC test kabinleri hakkında detaylı bilgiler verildi. Korozyon, farma, walk-in test kabinlerinin çalışma prensipleri ve kullanım alanlarının paylaşıldığı toplantının son gününde misafirlerimize İstanbul turu ile tarihi yerler gezdirildi. Her akşam değişik mekanlarda ağırlanan misafirlerimiz için İstanbul Vötsch Satış Toplantısı unutulmaz bir anı oldu.

« Haberlere geri dön.
ICON Algı Yönetimi ve Bilişim Sistemleri