Skip to content

Yeni Sayı

Sayı 66, Mayıs 2017

ince detay

Keşfedilmeyi Bekleyen Çok Şey Var...

Yeni nesil konfokal lazer tarama mikroskobu OLYMPUS FLUOVIEW FV3000 modern bilimdeki en büyük zorlukların üstesinden gelmek ve mikro dünyalar keşfetmek için tasarlandı.

Dinamik Çalışmalarda Yeni Bir Seri NovaSeq

Gelecekteki genomik çalışmalarla birlikte bilimsel vizyonunuzuda şekillendirebileceğiniz yeni bir seri.


ince fikir

Sağlıkta Dijitale Açılan Kapıda Agfa HealthCare'in Yeni İş Ortağı İncekaralar...

Kurumsal Görüntüleme, Hastane Bilişim Sistemleri, Dijital Radyografi...


ince yaşam

Prof. Dr. Gültekin Göller ile Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Alanına Dair Keyifli Bir Sohbet…

Başarılı bir akademik geçmişe sahip olmanın yanında ülkemiz için kritik öneme sahip teknolojik konularda projeler gerçekleştirip bu konularda devlet kurumu ve özel sektörde faaliyet gösteren firmalara danışmanlık yapan ve tüm bu görevlerden sıyrılıp çevresine, öğrencilerine rol model olmayı başarabilmiş bir bilim insanı, İstanbul Teknik Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Bölümü’nden Prof. Dr. Gültekin Göller’e merak ettiklerimizi sorduk.


incekaralar

ZTB 5. Yenidoğan Günleri & 5. Çocuk Dostları Kongresi

Atom Medical kuvöz sistemleri, Nihon Kohden defibrilatör sistemleri ve Hamilton Medical'a ait yenidoğan ventilatör sistemleri

Biotech Eurasia 2017

Biyoteknoloji alanındaki gelişmeler, yenilikler ve daha birçok konu başlığı BIOTECH Eurasia Fuar'ında 20 - 22 Nisan tarihlerinde ele alındı.

OHSAD 2017

Sağlık Kuruluşları Derneği ve Özel Hastaneler tarafından düzenlenen 8. Sağlıkta Ortak Çözüm Toplantıları 26 - 30 Nisan tarihleri arasında Antalya'da sektörün ileri gelenleri ve kendini sağlığa adamış konuklarını ağırladı.

Uneko 2017

Yenidoğan sağlığı ve tedavi süreçlerini inceleyen 25. kez düzenlenen Ulusal Neonatoloji Kongresi bu sene 12 - 16 Nisan tarihlerinde Antalya'da gerçekleşti.

2. Yaşam Bilimleri Kongresi

23 - 25 Şubat tarihlerinde kapılarını açan 2. Yaşam Bilimleri Kongresi klinik ve mühedislik alanındaki hekim ve öğrencileri konuk etti. 

Ekspomed 2017

30 Mart - 02 Nisan 2017 tarihlerinde gerçekleşen Ekspomed 2017, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinde konuklarını ağırladı.


ICON Algı Yönetimi ve Bilişim Sistemleri