Skip to content

Olympus Mikroskopi Seminerlerimiz Tüm Hızıyla Devam Ediyor...

Temsilcisi olduğumuz Olympus firmasının, çok yönlü ve ekonomik çözümler sağlayan görüntüleme ve yazılım sistemleri ile sağlık ve endüstri sektörünü buluşturan seminerimizde, mikroskop ve kontrast yöntemleri, floresan mikroskopi yöntemleri ve ileri görüntüleme teknikleri aktarıldı.

2014 süresince devam edecek Olympus Mikroskopi Seminerlerimizin ilki, 09 Mayıs Samsun’da katılımcılarımızın yoğun ilgisi ile Anemon Otel’de tamamlandı. Açılış konuşmasının ardından, ürün tanıtımına geçildi. Konu başlıklarının tamamlanmasının ardından satış temsilcilerimiz, katılımcılarımız ile yakından tanışma imkanı buldular. Katılımcılarımız, satış temsilcilerimizle birebir görüşerek cihazlarımız hakkında daha detaylı bilgi aldı. Farklı Olympus modellerini, aynı anda test edip kıyaslama imkanı bulan katılımcılarımız; avantaj, dezavantaj ve işlevsellik değerlendirmelerini en verimli biçimde yapmış oldu.Türkiye’nin dört bir yanına ulaşmak için seminerlerimiz hız kesmeden devam edecek. 17 Ekim Antalya Crowne Plaza, 22 Ekim Eskişehir Anemon Hotel ve son olarak 07 Kasım Kayseri HiltonSA’da müşterilerimiz ile buluşacağız.

CX41 ile olağanüstü görüntüler elde edin…

CX41 rutin aydınlık alan, faz kontrast ve floresan uygulamalarında kullanabileceğiniz uygun maliyetli bir mikroskoptur. Tüm dünyada çok sayıda kullanıcı tarafından en çok tercih edilen mikroskop olan CX41, temel özellikleri, sistem performansı ve çeşitli gözlem yöntemlerinde sağladığı yüksek görüntü netliği ile kendi sınıfında en önde yer almaktadır. UIS2 optikler sayesinde olağanüstü düz görüntüler elde edilir.

Geri
ICON Algı Yönetimi ve Bilişim Sistemleri