Skip to content

Eppendorf Pipet Seminerlerimiz Diyarbakır ve Van’da Gerçekleşti…

04 Nisan’da Dedeman Diyarbakır ve 17 Nisan Elite World Hotel Van’da gerçekleştirdiğimiz Eppendorf Pipet Seminerimiz büyük ilgi ile karşılandı. Laboratuvar Sistemleri Satış Koordinatörümüz Feyza Ayöztürk tarafından verilen eğitim seminerinde pipet klinik, pipetlemede prensipler, pipetlerde ergonomi, dezenfeksiyon ve temizlik konuları uygulamalı olarak ele alındı.

Pipetler belki de laboratuvarlarımızda en çok kullandığımız ekip arkadaşlarımız. Bu nedenle pipetlerin sizin bir parçanız gibi hareket etmesi ve dayanıklı olması gerekmektedir. Pipetleme çalışmaları hassasiyet gerektiren ve en küçük hata durumunda bütün sonuçları değiştirebilecek çalışmalardır. Güvenilirlik ve ergonomi pipetlerde vazgeçilmez özelliklerdir. Güvenilirlik, laboratuvarınızın değişmez kuralı ise Eppendorf pipetleri en büyük yardımcınız olacaktır.

Eppendorf bir çok farklı pipetleme sistemi sunmaktadır. Tek kanallı ve çift kanallı pipetler, dispenserler ve büretler, elektronik pipetler, otomatik pipetleme sistemleri Eppendorf’un değişik koşul ve işlemler için sunmuş olduğu ayrıcalıklı pipetleme sistemleridir.

Seminerlerimiz süresince Laboratuvar Sistemleri Satış Koordinatörümüz Feyza Ayöztürk tarafından bir çok konuya değinildi. Pipet seçimi yaparken kaliteden ödün verilemeyeceğine değinen Ayöztürk, Eppendorf Pipetlerinde teknoloji, hassasiyet ve ergonomi konularının da altını çizdi.

Eppendorf Pipet Sunumu’nun tamamlanmasının ardından, temsilcilerimiz, müşterilerimiz ile bire birgörüşerek merak edilen soruları cevapladı. Eppendorf Pipetleri ile yakından tanışma imkanı bulan müşterilerimiz pipetlerimizde hassasiyet ve ergonomiyi de yakından incelemiş oldular.


• İstenilen hacime sadece birkaç tur çevirme ile ulaşabilme

• Pipet ucu atma düğmesi ile tek tuş ile pipet değiştirme

• 4 haneli, büyüteçli hacim göstergesi

• Pipetinizi özel bir sıvı ve hacime göre kalibre edebilme

• Eppendorf Perfect Piston™ Sistemi, Fortron®’dan imal edilmiş ultra hafif piston.

• Çok kanallı pipetlerde kanal azaltma imkanı

   
Geri
ICON Algı Yönetimi ve Bilişim Sistemleri