Skip to content

Epicentre Kitleri Moleküler Biyolojide Hızlı, İdeal ve Etkili Çözümler Sunar...

Mikroarray, PCR ve yeni nesil sekans uygulamaları için nükleik asit ekstraksiyon ve purifikasyon kitleri, PCR ve rt-PCR enzimleri, yeni nesil sekans kütüphane hazırlama kitleri ile çalışmalarınızda sizlere komple çözüm sunar.

Masterpure Complete DNA ve RNA Purifikasyon Kiti; aynı anda tek bir kit ile 30 dakika gibi bir sürede spin kolon kullanmadan DNA ve RNA purifikasyonu ve izolasyonu yapmanıza olanak sağlar.

Meta-G-Nome™ DNA İzolasyon Kiti; metagenomik çalışmalarınızda su veya topraktan DNA izolasyonu yapılabilir.

Ribo-Zero™ Kitleri ile yeni nesil sekans kütüphane hazırlama çalışmalarında ribozomal RNA temizleme özelliği ile RNAseq çalışmalarınızda sizlere yardımcıolur.

FailSafe™ PCR Sistem ile her zaman başarılı PCR optimizasyonu sağlanabilir. İçerdiği 12 adet premix ile PCR optimizasyonu hiç bu kadar kolay olmamıştı. Her premix başarılı bir PCR için gerekli her şeyi ile benzersiz bir PCR durumunu temsil eder. FailSafe enzim karışımı ile template ve primerlerinizi birleştirin ve karışımlarınızı 12 adet FailSafe PCR Premix’ine ekleyin. Epicentre en az bir premix’in template ve primerlerinizle optimal çalışacağını garanti eder.

Eşsiz bir PCR enzim karışımı kullanarak Taq polimeraz enziminden 3 kat düşük hata oranı ile yüksek doğrulukta PCR sunar. PCR Enhancer teknolojisini kullanarak son derece yüksek hassasiyet ve özgüllük sağlar.


Geri
ICON Algı Yönetimi ve Bilişim Sistemleri