Skip to content

Sayı 57, Mayıs 2014

Büyüteç

Epicentre Kitleri Moleküler Biyolojide Hızlı, İdeal ve Etkili Çözümler Sunar...

Mikroarray, PCR ve yeni nesil sekans uygulamaları için nükleik asit ekstraksiyon ve purifikasyon kitleri, PCR ve rt-PCR enzimleri, yeni nesil sekans kütüphane hazırlama kitleri ile çalışmalarınızda sizlere komple çözüm sunar.

BlueGnome Mikroarray Sistemleri...

Embriyoda 24sure teknolojisi ile polar body, blastomer ve trofoektoderm hücrelerinden 24 kromozom (tüm genom) analizi yapılabilir.

Neoprep Yeni Nesil Kütüphane Hazırlama Sistemi

Kütüphane hazırlamak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

HiSeq 2500 Çoklu Uygulamalar için Benzeri Görülmemiş Esneklik...

HiSeq 2500 cihazında, hızlı ve yüksek çıktı sağlayan iki çalıştırma modülü bulunmaktadır. Bu iki çalıştırma modülü de eşzamanlı hücre akışı sağlama yeteneğine sahiptir.

HiSeq X Ten En Güçlü Sekanslama Sistemi

Her bir genom için 1000$ gibi bir maliyetle insan genom dizilemesi için tasarlanmıştır. Platformda bulunan 10 adet ultra-yüksek veri sekanslayıcı, yılda 18,000 genom sekanslayabilir.

Yeni Nesil Sekanslama Sistemleri... İllumina

Hayal bile edilemeyen genetik varyasyon ve fonksiyon analizi için yenilikçi ve öncü çözümler... NextSeq 500


Haberci

Şeker Analizinde Dönüm Noktası; Schmidt+Haensch Saccharomat®…

04 Mart Ankara ve 06 Mart İstanbul’da düzenlenen ‘Schmidt+Haensch Polarimetreler - Rekraktometreler Seminerlerimiz yoğun ilgi ile karşılandı.

Olympus Mikroskopi Seminerlerimiz Tüm Hızıyla Devam Ediyor...

Temsilcisi olduğumuz Olympus firmasının, çok yönlü ve ekonomik çözümler sağlayan görüntüleme ve yazılım sistemleri ile sağlık ve endüstri sektörünü buluşturan seminerimizde, mikroskop ve kontrast yöntemleri, floresan mikroskopi yöntemleri ve ileri görüntüleme teknikleri aktarıldı.

Antakya Mustafa Kemal Üniversitesi’nde Illumina Sistemlerini Tanıttık...

Gerek kendi bünyemizde organize ettiğimiz seminerlerimiz, gerekse hastane ve üniversite bünyelerinde organize edilen kongre ve seminerler ile amaca ve çözüme yönelik tıbbi ve laboratuvar sistemlerimizi en hızlı şekilde müşterilerimize ulaştırmaya devam ediyoruz.

30. Ulusal Klinik Nörofizyoloji Kongresi’nde EEG ve EMG Kursları Nihon Kohden Kalitesi ile Buluştu...

Grubumuz, Türk Nöroloji Derneği tarafından 16 - 20 Nisan tarihleri arasında Kaya Palazzo Golf Resort & Kaya Riu Belek’te gerçekleştirilen 30. Ulusal Klinik Nörofizyoloji EEG –EMG Kongresi’nde katılımcılar ile buluştu.

14. Ulusal Acil Tıp Kongresi’nde Yerimizi Aldık…

Yoğun ilgi ile karşılanan Ulusal Acil Tıp Kongresi’nin 14.sü bu yıl 20 - 22 Mart 2014 tarihleri arasında Elazığ Fırat Üniversitesi, Tıp Fakültesi Konferans Salonu’nda düzenlendi. 

Illumina BlueGnome Semineri Tamamlandı...

Temsilciliğini yürüttüğümüz illumina firmasının BlueGnome ürün portföyüne yönelik olarak düzenlediğimiz “PGD SingleGene Disorders by Karyomapping” seminerlerimiz; 01 Nisan 2014 tarihinde Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim Araştırma Hastanesi Etlik Semt Polikliniği Genetik Tanı Merkezi Toplantı Salonunda gerçekleşti.

Hastabaşı Monitöründe 21. Yüzyıl Teknolojisi…

Nihon Kohden BSM-3000 serisi hastabaşı monitörlerile merkezi monitöre ihtiyaç duymadan hastane ağına bağlı diğer hastalara ait verileri kolayca zaman kaybetmeden takip edebilirsiniz.

Monitör - Defibrilatör Seminerlerimiz Yoğun İlgiyle Karşılandı...

Hayatı ve zamanı önemsiyoruz… Bu nedenle yeni çıkan ürünlerimizi en hızlı ve doğru şekilde müşterilerimize tanıtmak istiyoruz. 

Eppendorf New Brunswick Seminerlerimizde Müşterilerimiz ile Buluştuk…

Laboratuvar gereksinimlerinizin bir çoğunu tek bir çatı altında toplamış, Avrupa’nın en önemli laboratuvar sistemleri üreticisi olan Eppendorf, New Brunswick ürün grubu ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.

Eppendorf Pipet Seminerlerimiz Diyarbakır ve Van’da Gerçekleşti…

04 Nisan’da Dedeman Diyarbakır ve 17 Nisan Elite World Hotel Van’da gerçekleştirdiğimiz Eppendorf Pipet Seminerimiz büyük ilgi ile karşılandı. 

5. OHSAD ‘Sağlıkta Ortak Çözüm Toplantıları’nda Sağlık Sektörü ve Problemleri Konuşuldu…

Büyük bir hızla gelenekselleşen ‘Sağlıkta Ortam Çözüm Toplantıları’, bu yıl 23 – 27 Nisan tarihleri arasında Özel Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları Derneği tarafından Belek’te düzenlendi. 

Avrasya’nın En Kapsamlı Medikal Fuarı EkspoMED, 21. Kez Kapılarını Açtı...

03 - 06 Nisan 2014 tarihleri arasında, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen, sağlık sektörünün lider üreticilerini, tedarikçiler ve profesyoneller ile tek çatı altında bir araya toplayan uluslararası EkspoMED 2014, 21. Uluslararası İstanbul Tıbbi Analiz, Teşhis, Tedavi, Koruma, Rehabilitasyon, Ürün, Cihaz, Sistem, Teknoloji, Donanım ve Hastaneler Fuarı’nda yerimizi aldık.


Kısa Kısa

Kanımızda Hayat Var!

Bu yıl on dördüncüsü gerçekleşen geleneksel “İncekaralar Kan Bağışı Günü” 05 Mayıs 2014 tarihinde merkez ve bölgelerimizde eş zamanlı olarak gerçekleşti. 

8 İlköğretim Okulu’na İncekaralar’dan Bağış…

İncekaralar olarak ‘Her şeyimiz insan için’ sloganı ile yola çıktık .Sadece tıbbi cihaz ve laboratuvar sistemlerimiz ile değil eğitime verdiğimiz önem ile de sloganımızı hayata geçiriyoruz.

TOBB ETÜ Kariyer Günleri...

06 - 08 Mart 2014 tarihleri arasında, TOBB ETÜ Endüstri ve Verimlilik Topluluğu (ETÜEVT) tarafından düzenlenen TOBBETÜ Kariyer Günleri, Liderlik Kampı’14 ile birlikte TOBB ETÜ kampüsünde gerçekleşti.


Yeni Ürün

Anestezi ve Yoğun Bakım Üniteleri için Dijital Dokümantasyon

LOWteq PDMS Hasta Veri Yönetim Sistemi Kağıtsız Ameliyathane ve Yoğun Bakım Çözümlerinde Yeni Bir Soluk

Genetik ve Patolojik Analizlerde Doğru Tanı için ASI

Applied Spectral Imaging (ASI) gelişmiş biyomedikal görüntüleme sayesinde daha fazla hasta memnuniyeti sağlar.

Hiçbir Cinayet Kusursuz Değildir…

Adli vakalarda kullanılmak üzere geliştirilmiş Olympus mikroskop tabanlı mukayese mikroskopları ile müşterilerimize mikroskop alanında daha fazla ürün portföyü sunmaya devam ediyoruz.


Toplantı&Eğitim

Nihon Kohden Neuro Monitörizasyon Ürün Eğitimi

Nihon Kohden  birçok yeni ürün grubunu kullanıcılara duyurdu

Hitachi-Aloka SSD-F37 USG Sistemleri Servis Eğitimi

Hitachi-Aloka firması tarafından düzenlenen SSD-F37 Ultrasonografi Sistemleri Servis Eğitimi, 21 - 22 Şubat 2014 tarihleri arasında Ankara’da gerçekleşti.

Olympus Temel Mikroskopi ve Görüntüleme Eğitimi

‘Basic Microscopy and Imaging’ eğitimi 08 - 11 Nisan 2014 tarihleri arasında Almanya’da gerçekleşti.

LOWTeq PDMS Eğitimi

Satış ekibimiz, 15 - 16 Ocak 2014 tarihleri arasında Nihon Kohden firması tarafından verilen “LOWTeqPDMS Hastane Veri Yönetim Sistemi” eğitimine katıldı.

GE Healthcare Servis Eğitimleri

Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, satış sonrası hizmetlerimiz ile müşterilerimizin her daim yanında olabilmek için, servis personelimizin belirli periyotlarda yenilenen teknolojiyi yakından takipedip, sorunlara en hızlı çözümü sunmak amacı ile katıldığı eğitimlerimiz devam etmekte.

Applied Spectral Imaging Firması’nın Uluslararası Toplantısı’naEv Sahipliği Yaptık...

Temsilcisi olduğumuz Applied Spectral Imaging firmasının uluslararası toplantısı ve aplikasyon semineri, 27 Nisan - 01Mayıs 2014 tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleşti. 25 ülkeden 53 katılımcının yeraldığı toplantıya İncekaralar ev sahipliği yaptı.


Kitap Cini

Tanrı Daima Tebdil-i Kıyafet Gezer

Kaderciliğe sığınan mutsuz bir hayatı yaşamak zorunda kaldığımızı farketmemizi sağlayan bir kitap; Tanrı Daima Tebdil-i Kıyafet Gezer.


ICON Algı Yönetimi ve Bilişim Sistemleri