Skip to content

Satış Sonrası Hizmetler Ekibimiz Eğitimlerine Devam Ediyor...

Eppendorf ECET, Liquid Handling Servis Eğitimi

Eppendorf marka NK2 model mikromanipülatör başta olmak üzere Femtojet, Express, Eporator, PiezoExpert cihazlarının çalışma prensipleri ve arızaları karşısında uygulanacak servis tekniklerinin aktarıldığı “Eppendorf ECET, Liquid Handling” servis eğitimi 23 - 27 Eylül 2013 tarihleri arasında Malezya’da tamamlandı. Bir haftalık eğitim sürecinde ürün gamımızda bulunan Eppendorf pipetler ve TransferMan NK 2 mikromanipülatör cihazlarına ne şekilde servis verilmesi gerektiği, özellikle pipet sınıflarında onarım için gerekli özel aparatlar, kullanıcılara daha fazla yardımcı olabilmek adına servis personelinin bilmesi gereken kullanıcı aplikasyonları konusunda bilgiler aktarıldı.

Eppendorf Biyospektrometre, Plaka Okuyucu, Mastercycler Servis Eğitimi


Eppendorf biyofotometre, biyospektrometre, PCR sistemleri ve plaka okuyucularına yönelik bakım-onarım ve kalibrasyon işlemleri hakkında servis eğitimi 07 - 12 Ekim 2013 tarihleri arasında Kuala Lumpur - Malezya’da gerçekleştirildi. Beş gün süren eğitim süresince PCR sisteminin ne olduğu, çalışma prensipleri ve bileşenleri katılımcılara teorik olarak aktarılırken; Mastercycler 533X, Mastercycler 632X, Mastercycler ep/Pro, Biophotometer 6131/6132 ve BioSpectrometer 6135/6136/6137 sistemlerinin genel özellikleri, programlanması, servis modu ayarları, kalibrasyon ve validasyonun nasıl yapılması gerektiği cihazlar üzerinde uygulamalı olarak gösterildi .

GE Healthcare OEC Troubleshooting Workshop

Medikal görüntülemede dönüşümcü teknolojiler sunan GE Healthcare firmasının C-Kollu sistemlerine yönelik uluslararası servis eğitimi EMEA ülkelerinin katılımı ile 11 - 15 Kasım 2013 tarihleri arasında Ankara'da gerçekleştirildi. OEC 9900/7900 sistemlerinin genel özellikleri ve fonksiyonlarının aktarıldığı eğitim süresince sistemlerin teknik yapısı ve kullanım prosedürleri hakkında teorik bilgiler verildi. Sistemin bakımı ve problemli durumların çözümüne yönelik yapılacak işlemler, tüm katılımcılar ile paylaşıldı. Cihaz ve sistemlerin verimli çalışmasına yönelik olarak hazırlanan, teorik bilgilerin yanı sıra montaj ve sonrasını içeren yoğun eğitim programı başarı ile tamamlandı.

GE Healthcare Dijital Röntgen ve Mamografi Sistemleri Servis Eğitimi


GE Healthcare firmasının dijital röntgen ve mamografi sistemlerine yönelik servis eğitimi, Görüntüleme Sistemleri Departmanı servis yetkililerimizin katılımı ile 01 - 20 Aralık 2013 tarihleri arasında A.B.D.’de gerçekleştirildi. Uzun süren eğitim boyunca; cihazların montajı, aksesuarların değiştirilmesi, teknik faktörlerin seçimi, şutlama prosedürü, hastanın konumlandırılması, X-ışını alan aydınlatma ışığı, görüntü açısının seçimi ve entegre kalite kontrol testi ile ilgili detaylar aktarıldı. Sistemlerin bakımı ve problemli durumların çözümüne yönelik yapılacak işlemler, tüm katılımcılar ile paylaşıldı.

Geri
ICON Algı Yönetimi ve Bilişim Sistemleri