Skip to content

GE Healthcare Senographe Crystal Kristal Netliğinde Seçim

GE Healthcare Senographe Crystal mamografi sistemi tam alan dijital mamografiye geçişi basitleştirir. Basitleştirilmiş kurulumu ve kompakt tasarımı ile hızlı bir şekilde harekete geçmenize ve yol almanıza yardımcı olur. Otomatik fonksiyonları, sezgisel arayüzü, kompakt ve ergonomik tasarımı ile verimliliğin ve hasta konforunun artırılmasını sağlar. Mükemmel 2D görüntü kalitesi, kliniğinizde ihtiyacınız olan güvenilirliği sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Basitleştirilmiş kurulumu, ince tasarımı ve yüksek verimlilik desteği ile Senographe Crystal işinizi hızlı ve kolay yapmanızı sağlar.

• İnce ve hafif bir yapıya ve sadece 250 ağırlığa sahip Senographe Crystal’i kurmak son derece kolaydır. Sadece bir günde biten kurulum ile hemen çalışmaya başlayabilirsiniz.

• Küçük hacmi ile dar alanlara uygun bir tasarıma sahiptir. Hem yeni kurulan hem de daha önceden kullanılan tetkik odalarına rahatlıkla kurulabilir. Motorize gantrisi alanındaki en küçük hacimli gantridir. Ayrıca C-kolun dönüş açısı verimli bir kullanım alanı sağlar.

• GE Healthcare’nin yeni nesil CMOS dedektörü sadece 66 saniyede hazır hale gelmektedir. CMOS dedektörlerin komplike soğutma ve ısıtma sistemleri olmadığından hasta bekleme süresi minimuma inmektedir.

Tek çipli CMOS dedektör ile mamografide mükemmel görüntü kalitesi

Senographe Crystal meme kanseri tarama ve temel teşhislerde size mükemmel güvenilirlik sağlamak üzere tasarlanmıştır. 70 mikronluk piksel boyutu ve 2 farklı boyut seçeneğine sahip GE’nin yeni nesil CMOS dedektörü ve Otomatik Ekspojur Kontrolü kalitesiyle mükemmel bir görüntü kalitesi elde edeceksiniz.

• Senographe Crystal tek çipli, büyük bir CMOS dedektöre sahiptir. Amorf TFT dedektöre göre daha hızlı, daha sessiz ve daha stabil olan CMOS dedektör, tüm bu özellikleriyle tutarlı ve mükemmel bir performans gösteriyor. GE’nin yeni nesil dedektör teknolojisini temsil eden CMOS dedektör, bir dizi piksel sensörüne sahip entegre devre içerir ve pasif piksel yerine aktif piksel teknolojisini kullanır. Her bir piksel kendi foto-dedektörüne ve aktif yükselticisine sahiptir. Sonuç, mükemmel, keskin 2D görüntü kalitesi!

• Senographe Crystal size iki farklı konfigürasyon sunar; büyük boyutlar için 23 x 30 cm, daha küçük boyutlar için 17 x 23 cm. Hasta populasyonunuza uygun olan boyutu siz seçin…

• Senographe Crystal’in Otomatik Ekspojur Kontrolü, kuvvetli ve kesin bir görüntü kalitesini optimum radyasyon dozu ile elde etmek adına meme yoğunluğu ve kalınlığını dikkate alarak en uygun kV ve mAs değerlerini seçer.

• Mikro-kalsifikasyonların doğru ve güvenilir karakterizasyonu için 70 mikron piksel boyutuna sahip CMOS dedektör keskin bir 2D görüntü sunar.

Etkin bir hasta tecrübesi sizinle başlar…

Senographe Crystal dedektör, tüp, C-kol ve daha fazlasını şık ve modern bir donanımda topluyor. Kullanım kolaylığı ve kullanıcı dostu tasarımı ile kaliteye ve kişiye özel bakıma erişiminizi kolaylaştırıyor.

• İnce gantrisi, küçük tüp kafası ve kompakt bukisiyle hastanın sisteme doğal pozisyonda uyum sağlamasına yardımcı olur.

• Windows 7 İşletim Sistemi ile çalışan Senographe Crystal ile çalışma ortamınız oldukça tanıdıktır.

• Aradığınızı bulmak son derece kolaydır. Kullanıcı arayüzü anlaşılması kolay ikonları kullanır ve aradığınızı kolaylıkla bulursunuz. İş Listesi, Kaydetme, Hızlı Görüntüleme arasında gezinin.

• Otomatik Ekspojur Kontrolü sayesinde meme dokusunun yoğunluğu ve kalınlığı hızlı bir şekilde analiz edilir ve optimum görüntü kalitesi ve doz belirlenir. Minimum radyasyon dozu ile tekrarlanabilir ve tutarlı görüntü kalitesi için uygun kV ve mAs değerleri otomatik olarak seçilir.

• Kullanıcı tarafından önceden seçilebilen ve ayarlanabilen tetkik protokolleri sayesinde tek bir dokunuşla kolay ve otomatik gantri pozisyonlandırılması. İşte bu kadar kolay!

Geri
ICON Algı Yönetimi ve Bilişim Sistemleri