Skip to content

2013 Geleneksel Yıl Sonu Yemeğimiz...

Her yıl düzenlenen “Geleneksel Yıl Sonu Yemeği”miz, bu yıl da İncekaralar çalışanlarını bir araya getirdi. Tüm bölgelerimizde gerçekleştirilen Moral Yemeğimizde; personelimiz, aileleri ve ekip arkadaşlarıyla unutulmaz bir gece geçirdi...


Güzel anılarla bir yılı daha uğurladığımız gecede, her ne kadar farklı il ve farklı ortamlarda buluşulsa da, tüm çalışanlar aynı güzel duyguları paylaştı. Gecede; “ben değil biz” demenin gururunu yaşayan ve büyük bir aile olan İncekaralar’da 5, 10, 15, 20, ve 25. hizmet yılını dolduran çalışanlarımız için düzenlenen plaket törenleri, en yoğun duyguların yaşandığı anlar oldu. Birbirimizden aldığımız güçle hep birlikte geleceğe yol alırken; ekip ruhunu, ortak başarıları ve mutlulukları bu törenlerle bir kez daha paylaştık.

Kendi bünyesinde yetiştirdiği kadrolarla bugünlere gelen İncekaralar’da, insan kaynağına verilen önemin, içten bağlılığın, yapıcı emeğin, özverili çalışmanın ve birlikteliğin göstergesi olan plaketleri alan arkadaşlarımızı kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Geri
ICON Algı Yönetimi ve Bilişim Sistemleri