Skip to content

Sayı 56, Ocak 2014

Büyüteç

Yenilikçi Tıbbi Teknolojilerin Lider Markası; Nihon Kohden

Medikal sektörde teknoloji lideri olma hedefiyle dünya pazarında altmış yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteren Nihon Kohden, ülkemizde de birçok yeniliğe öncülük ediyor. Araştırma ve geliştirmeye önem veren Nihon Kohden, sürekli yeniliklerle kullanıcılarına son teknolojik ürünler sunuyor.

Nihon Kohden, yeni hastabaşı monitörü ile güvenilirliği, pratik ve kolay kullanımla buluşturuyor...

Nihon Kohden tarafından geliştirilen yeni hastabaşı monitör PVM-2701/2703, ölçüm kalitesi ve doğruluğunu koruyarak kullanım kolaylığını ön planda tutuyor. Gelişmiş özellikleri ile segmentinin en üst seviyedeki cihazı olarak kullanıcılarının ihtiyaçlarından da fazlasını karşılıyor.

Telemetrik Merkezi Monitör WEP-5208 ile hasta bakım maliyetlerinizi düşürün...

Nihon Kohden WEP-5208K Telemetri Sistemi 15" ekranında hastalarınıza ait telemetrik EKG, SpO2, Solunum ve NIBP verilerine ulaşmanıza ve kaydedilen değerlerin geriye dönük incelenmesine olanak sağlar. Telemetrik takibini yaptığınız hastalarda oluşan değişiklikler anında ekranda görülür.

Merkezi Monitör Sistemi CNS-9601K

CNS-9601K kullanıcısına en kolay yöntemlerle anlık takip ve geçmiş değerlerin tekrar incelenmesi olanağı sağlıyor. Dokunmatik ekran ile kullanım konforu ön planda tutuluyor. CNS-9601K ile hastabaşı monitörlerini ve telemetri monitörünü tek bir sistemde toplayabilir, NetKonnect ile internet olan her yerde aynı verilere ulaşabilirsiniz. HL7 protokolü ile HIS’e (Hastane Bilgi Sistemi) bağlanabilirsiniz.

Satış Sonrasında da Kaliteyi Yaşayın...

Sahip olduğumuz tecrübemiz, sürekli yenilenen teknolojimiz ve konularında uzman profesyonel ekibimizle daha kaliteli, hızlı ve güvenilir servis hizmeti sunuyoruz.


Haberci

Eppendorf New Brunswick Seminerlerimizi Başarıyla Tamamlandık...

Temsilciliğini yürüttüğümüz Eppendorf firmasının New Brunswick ürün portföyüne yönelik olarak düzenlediğimiz "Eppendorf ile Hayata Dokunun!" seminerlerimiz; 25 Eylül 2013 tarihinde Point Hotel Barbaros İstanbul, 02 Ekim tarihinde DoubleTree by Hilton Ankara ve son olarak 09 Ekim 2013 tarihinde HiltonSA Adana'da gerçekleştirildi.

Adli Bilim Uzmanları İstanbul’da Toplandı...

İncekaralar, 23 - 26 Ekim 2013 tarihleri arasında İstanbul Grand Cevahir Otel’de, Kriminal Polis Laboratuvarları Daire Başkanlığı koordinesinde düzenlenen, 2. Uluslararası Adli Bilim Kurumları Birliği Kongresi katılımcıları arasında yer aldı.

Hücre Ölümü Araştırma Kongresi Çeşme'de Yapıldı...

30 Ekim - 03 Kasım 2013 tarihleri arasında Altınyunus Hotel Çeşme'de, Hücre Ölümü Derneği tarafından düzenlenen 1. Uluslararası Katılımlı Hücre Ölümü Araştırma Kongresi'ne katıldık.

Kritik Bakım ve Acil Tıp Kıtalar Arasında Buluştu...

Grubumuz, 06 - 08 Kasım 2013 tarihleri arasında İstanbul, The Green Park Hotel’de gerçekleştirilen 1. Uluslararası Kritik Bakım ve Acil Tıp Kongresi’nde yerini aldı. 

Patoloji Camiası 23. Ulusal Patoloji Kongresi’nde Buluştu...

Patoloji Dernekleri Federasyonu’nun Ankara Patoloji Derneği işbirliği ile düzenlediği ‘23. Ulusal Patoloji Kongresi’ Çeşme Sheraton Otel’de 06 - 10 Kasım 2013 tarihlerinde tamamlandı.

13. Ulusal Tıbbi Biyoloji ve Genetik Kongresi...

XIII. Ulusal Tıbbi Biyoloji ve Genetik Kongresi 27 - 30 Ekim 2013 tarihleri arasında Kuşadası Pine Bay Holiday Resort Otel’de düzenlendi.


Kısa Kısa

“Acilde Sık Karşılaşılan Vakalar ve Ölümcül Tanılar Semineri”ne İncekaralar Desteği...

Acil Tıp Uzmanları Derneği tarafından, 6.sı düzenlenen “Acilde Sık Karşılaşılan Vakalar ve Ölümcül Tanılar Semineri”, 13 -15 Aralık 2013 tarihleri arasında, Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Ankara'da gerçekleşti

2013 Geleneksel Yıl Sonu Yemeğimiz...

Her yıl düzenlenen “Geleneksel Yıl Sonu Yemeği”miz, bu yıl da İncekaralar çalışanlarını bir araya getirdi. Tüm bölgelerimizde gerçekleştirilen Moral Yemeğimizde; personelimiz, aileleri ve ekip arkadaşlarıyla unutulmaz bir gece geçirdi...

SADER 20. Kuruluş Yılı Yemeği'nde Yer Aldık...

Üyesi olduğumuz, Sağlık Gereçleri Üreticileri ve Temsilcileri Derneği’nin (SADER) “20. Kuruluş Yılı Yemeği”, Sağlık Bakanlığı, SGK, TİTCK, Kamu Hastaneleri Kurumu, TOBB gibi bir çok kamu ve sivil toplum kuruluşunun katılımı ile 26 Ekim 2013 tarihinde Mövenpick Otel Ankara’da gerçekleştirildi.

Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Tercihini Kaliteden Yana Kullandı…

Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Beyin ve Sinir Cerrahi Anabilim Dalı, beyin ve sinir cerrahi ameliyatları için temsilcisi olduğumuz, Hitachi Aloka markasının ProSound Alpha 7 ultrason cihazını tercih etti. 

Engelliler İzmir'de Yelkenle Açıldı...

Destekçisi olduğumuz ‘Paralimpik Yelken Hedef 2016’ kapsamında; 12 - 13 Ekim 2013 tarihleri arasında Umuda Yelken Engelliler Gençlik ve Spor Derneği tarafından bedensel engelli sporcular için İzmir - Karşıyaka yelken kampı tamamlandı. 

Atık Pil Projesi ile Doğanın Pili Bitmesin!

Üyesi olduğumuz, Taşınabilir Pil Üreticileri ve İthalatçıları Derneği (TAP) tarafından gerçekleştirilen “Doğanın Pili Bitmesin” Projesi kapsamında, atık pillerin toplanması, taşınması, geri kazanılması ve bertarafına yönelik, Atık Pil ve Akümülatörlerin Kontrolü Yönetmeliği (APAK) çerçevesinde çalışmalar yapılıyor.


Yeni Ürün

GE Healthcare Senographe Crystal Kristal Netliğinde Seçim

GE Healthcare Senographe Crystal mamografi sistemi tam alan dijital mamografiye geçişi basitleştirir. Basitleştirilmiş kurulumu ve kompakt tasarımı ile hızlı bir şekilde harekete geçmenize ve yol almanıza yardımcı olur. Otomatik fonksiyonları, sezgisel arayüzü, kompakt ve ergonomik tasarımı ile verimliliğin ve hasta konforunun artırılmasını sağlar. Mükemmel 2D görüntü kalitesi, kliniğinizde ihtiyacınız olan güvenilirliği sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Eppendorf Sıcaklık Kontrol ve Karıştırma Cihazları ile Düşündüğünüzden Daha Fazlası Sizlerle...

Yüksek kaliteli, dayanıklı ve güvenilir Eppendorf Sıcaklık Kontrol ve Karıştırma Cihazları, geniş ürün portföyü ile tüm ihtiyaçlarınıza cevap veriyor...


Toplantı&Eğitim

Mesleki Gelişim Eğitimlerimiz ile Performansımızı Artırıyoruz...

Yüksek performanslı çalışanların şirketimize kazandırılması ve kurum performansımızın sürekliliğinin sağlanması için yürüttüğümüz kişisel gelişim eğitimlerimiz geçtiğimiz dört aylık periyotta da devam etti. Müzakere Teknikleri ve İkna Becerileri, Telefonda Etkili İletişim ve Etkili Sunum Teknikleri başlıklarında gerçekleştirilen ve tüm çalışanlarımıza açık olan eğitimlerimiz; iş verimliliğimizi artırmada olumlu katkılar sağladı.

Hitachi Aloka Ultrasonografi Sistemleri Satış Eğitimi

Müşterilerimizin gözünde hizmet kalitemizi sürekli artırmak ve gelişen teknolojinin hızına paralel olarak bilgi akışını sağlayabilmek için ürünlerimize yönelik satış eğitimlerimize büyük önem veriyoruz.

Satış Sonrası Hizmetler Ekibimiz Eğitimlerine Devam Ediyor...

Temsilciliğini yürüttüğümüz, tıp ve laboratuvar teknolojilerinde öncü markaların yeni teknolojilerinin kullanımını aktarmak ve yaşayabileceğiniz sorunlara tam ve kesintisiz çözüm sunabilmek hedefiyle satış sonrası hizmetler ekibimiz eğitimlerine devam ediyor.


Kitap Cini

Daha Kaliteli Bir Yaşam İstiyorsanız...

Bakış açınızı değiştirebilecek püf noktalarının yer aldığı “Daha Kaliteli Bir Yaşam” kitabı ile yeni başlangıçlar yapabileceğiniz bir yıl dileriz...


ICON Algı Yönetimi ve Bilişim Sistemleri