Skip to content

Her adımda doğru ekipman...

Hücre Büyütme


Güvenilirlik ve gelişmiş kontrol, New Brunswick CO2 inkübatörler, biyolojik çalkalayıcılar ve hücre kültür biyoreaktörlerinin ayırıcı özellikleridir.

Manuel Liquid Handling


Üstün hassasiyet ve doğruluk, kontaminasyon riskinin azalması, ergonomik dizayn ve kolay kullanım; Eppendorf pipet, pipetör ve dispenserlerin temel özellikleridir.

Karıştırma, Isıtma ve Soğutma


Eppendorf Termomikser Ailesi; performansında yüksek hassasiyet ve güvenilirlik, geniş bir seçim olanağı ile birlikte değiştirilebilir termoblokları ile hücre analizine yardımcı özelliklere sahiptir.

Transfeksiyon


Hücre manipülasyonunda en iyi çözüm; hücrelerin transfeksiyon, elektrofuse ya da mikromanipülasyonunda, hassas işlem gerektiren tüm hücre uygulamaları için ideal laboratuvar cihazları sunar.

Santrifüjleme


Eppendorf santrifüjler; yüksek sıcaklıkta doğruluk, hız ve uygulamada esneklik sağlar. Korunmuş örnek bütünlüğü ve güvenilir sonuçlardan yararlanın.

Otomatik Pipetleme - Liquid Handling

epMotion 5070 CB, tezgahta çalışmaya uygun tasarımı ile hücre kültürü uygulamalarında otomatik pipetleme için ideal araçtır.

Dondurucular

Enerji ve yer tasarrufu sağlayan New Brunswick Innova ve Premium serisi ULT dondurucular ile örneklerinizi güvenli ve kolay ulaşılabilir tutun.

Analiz

Hızlı ve hassas nükleik asit ölçümü ve amplifikasyonunu Eppendorf’un kolay kullanımlı laboratuvar araçları ile gerçekleştirin.

Analiz için Sarf Malzemeler

Laboratuvar sarfları üretiminde 50 yılı aşkın tecrübesiyle Eppendorf; üstün kalite, saflık ve yüksek performans için temel oluşturur.

Satış Sonrası Hizmetler

Alanında profesyonel ekibimizle, Türkiye’nin her noktasında müşterilerimizin taleplerine tam ve zamanında cevap veriyoruz. İleri teknoloji ile donatılmış, birçok parçadan oluşan cihaz ve sistemlerinize yönelik her türlü servis ihtiyacınızı karşılamak için servis ekibimiz ve olanaklarımız ile yanınızdayız.

Hücrelerinizi Önemsiyoruz...

 

Örneklerin karıştırılmasına son

Laboratuvarda çalışan herkes hata yapabilir - hücre kültürü çalışmalarında bile: yanlış örnek izleme, well-to-well çapraz kontaminasyon, mikroplaka ve örnek swaplarının yanlış yüklenmesi gibi. Yapılabilecek bu hatalar, üstün teknoloji ile üretilmiş laboratuvar araç ve cihazları ve uygun prosedürler ile en aza indirgenebilir. Eppendorf sarf malzemeleri ve otomatik liquid handling sistemleri, örneklerin karıştırılması riskini ortadan kaldırmaya yardımcı olurken hücre kültürü çalışmalarında bütünlüğü korur.


Eppendorf size deepwell plakalar, mikroplakalar ve mikrosantrifüj tüpleri gibi

geniş sarf malzeme seçeneği sunuyor...

 

• OptiTrack Matrix, plakaları kodlayan zengin kontrast alfanümerik kodlama ile hızlı ve güvenli izleme sağlar.

• Yüksek kimyasal ve UV direnci sağlar.

• Çok çeşitli renk seçeneği - laboratuvar organizasyonunu kolaylaştırır.

• Uygun etiketleme yüzeyleri - güvenli etiketleme ve barkodlamaya imkan verir.

• Optimize sızdırmazlık sistemi - çapraz kontaminasyonu önler.

 

Örnek kaybını en aza indirin

• epT.I.P.S. ile birleştirilmiş eşsiz Eppendorf pipetleme sistemleri - Liquid handling iş akışı işlemleri sırasında yüksek hassasiyet sağlar.

• RecoverMax tasarımıyla Eppendorf Deepwell Plakaları

• Eppendorf LoBind tüpleri ve plakaları - Sınırlı malzemeden elde edilen DNA ve protein örnekleri arasında optimum verimi sağlar.

• epT.I.P.S. LoRetention - Deterjan çözeltilerinin pipetlenmesinde değerli örneklerin kaybını önler.

 

Entegre Termomikser ile Otomatik Pipetleme Sistemi

epMotion 5075 TMX

 

• Otomatik pipetleme ile numune hazırlamada zamandan tasarruf ve daha yüksek verim

• Örnekleri karıştırmak, sıcak veya soğuk tutmak için entegre Termomikser (TMX) modülü

• Gripper-tutucu ile TMX modülüne Mikroplaka & Deepwell plaka yükleme ve boşaltma

• Hazır Plug’n’Prep® yöntemleri ile anında otomatik saflaştırma sonuçları

• Karıştırma adımları öncesi ve sonrasında TMX modülünden pipetleme yapma imkanı

Geri
ICON Algı Yönetimi ve Bilişim Sistemleri