Skip to content

Yeni Doğan Bebeklerin İlk Durağı…

Yeni doğan bebekleri ilk karşılayan sistemler,en ileri teknoloji ile en yüksek hassasiyeti sağlamak zorundadır. İşte küçük hastalarımızın özel isteklerine cevap veren bu sistemler… Kuvözler, monitörler ve ventilatörler…

Atom Rabee Incu I ve Dual Incu I Yenidoğan Kuvözlerinde En Yüksek Teknolojiyi Sunuyor...

Atom Medical Corporation üst düzey teknik özelliklere sahip kuvözler, ultrasonik nebulizatörler ve infüzyon pompalarıyla yenidoğan ihtiyaçlarına yönelik yüksek teknolojik donanım sunuyor. Yenidoğan ünitelerinin temel unsuru olan kuvözlerle yenidoğanların yaşamları üstün teknoloji ile destekleniyor. Atom tarafından geliştirilen son teknoloji ürünü Dual Incu I ve Rabee Incu I yeni nesil kuvözler yüksek kalite özellikleri ile sağlık profesyonellerinin tüm ihtiyaçlarını karşılıyor. Günlük bakımı destekleyecek şekilde tasarlanan Atom yenidoğan kuvözleri, bakım esnasında rahat çalışma imkanı sağlar. Dual Incu I güvenilir performansıyla en sessiz kuvöz olma özelliğine sahiptir. Boiler prensibi ile nemlendirmede minimum enfeksiyon riski sağlayan hibrid kuvözler, boiler ünitesi dahil kolay temizlenebilme imkanı sunar. Kompakt tasarımı kuvözün heriki tarafından da erişilebilirlik sağlarken, tedavi sırasında daenfeksiyon riskini minimum seviyede tutar.

Çift kilitleme mekanizması, giriş panelinin kazara açılmasını engeller. Sessizce açılıp kapanabilen giriş kapakları ise oluşabilecek gürültüden kaynaklı stresten yenidoğanı korur.Giriş kapaklarının anlık olarak açık olduğu zamanlarda bile, kuvözdeki ortam sıcaklığının düşmesini en aza indirgeyen hava perdesi, dışarıdan hava girişini engeller. Nemlendirme esnasında dahi kabin içinde mükemmel görünürlük sağlanır. Elektrostatik filtre sayesinde, filtrenin kirlilik durumu şeffaf cam aracılığı ile kuvözün dışından da kontrol edilebilir. Filtre, herhangi bir alet kullanılmadan kolaylıkla değiştirilebilir. Yeni nesil Atom Rabee Incu I kuvöz, yenidoğana en uygun ortamı sağlar. Kabin üzerinde en iyi şekilde konumlandırılabilen bu kuvöz, istenildiğinde kabinin sağına veya soluna takılabilen LED ekran paneline sahiptir.

Dual Incu I

En yüksek özellikler ile tasarlanmış teknoloji harikası yeni jenerasyon Atom Dual Incu I, sağlık çalışanları için çeşitli nitelikleri bir araya getiriyor. İnkübatör moduna ve infant warmer moduna sahip bu mükemmel cihaz, özellikleri ve işlevselliğiyle günlük bakımda yanınızda oluyor. Harici X-ray kaset tablası, inkübatör hava sıcaklığındaki düşüşü önler ve giriş paneli açılmadan kuvözün her iki tarafından da çekilebilir.

Geri
ICON Algı Yönetimi ve Bilişim Sistemleri