Skip to content

Vötsch Eğitim Semineri için Almanya’daydık...

Temsilciliğini yürüttüğümüz Vötsch markasının, 24 - 28 Şubat 2013 tarihleri arasında Frankfurt - Stuttgart Almanya’da düzenlediği Eğitim Semineri’ne şirketimiz Laboratuvar Sistemleri Bölümü Endüstriyel Sistemler Departmanı satış temsilcilerimiz katılım sağladı.

Eğitimin ilk gününde genel yönetim ile birlikte yapılan toplantının ardından, 2013 yılına genel bakış temsilcilere aktarılarak çeşitli konu başlıklarına değinildi. Otomotiv ve Elektronik Segmentinde Rakamlar ve Stratejiler, İlaç Endüstrisi, Yetki Merkezinde Filozofi ve Uygulama, Özel Uygulamalar, İnnovasyon Kontrolü ve Yazılım, Serviste Stratejiler ve Beklentiler, Yenilenebilir Enerji ve Fuel Hücreler gibi konular tartışıldıktan sonra kısa bir fabrika turu gerçekleştirildi. Dört gün süren eğitimin son iki günü Balingen Merkez’de gerçekleşti. Temsilcilerin çeşitli başarı hikayelerinin paylaşılması ile birlikte ürünler hakkında detaylı bilgiler verildi.

Çevre simulasyon kabinleri, stabilite test kabinleri ve ısıtma teknolojileri ile sektörde bir çok alanda ürün portföyü sunan Vötsch firmasının, klimatik test kabinleri ile ürünlerinizin değişik iklim ve sıcaklık koşullarına göre uyumluluğunu ve gösterdiği reaksiyonları gözlemleyebilirsiniz. -70°C ile +180°C arasında geniş sıcaklık aralığında testlere tabi tutabilirsiniz. Aerodinamik hava akışı ile test kabininin her noktasında aynı atmosferik değer sağlanabilir ve böylece kabinin her noktasında aynı sonuçlar elde edilir. DKD Kalibrasyon Sertifikası ile ölçümlerinizin güvenilirliği ve tekrarlanabilirliği tescillenmiş olur.

Geri
ICON Algı Yönetimi ve Bilişim Sistemleri