Skip to content

Satış Eğitimlerimiz Kesintisiz Devam Ediyor...

Başarılı satış ve pazarlama stratejileri geliştirebilmek, müşterilerimizin gereksinimlerine hızlı cevap verebilmek ve hizmet farkı yaratabilmek adına ürünlerimize yönelik satış eğitimlerimizi kesintisiz yürütüyoruz.

Müşterilerimizin gözünde hizmet kalitemizi sürekli artırmak ve geliştirilen teknolojinin hızına paralel olarak bilgi akışını sağlayabilmek için ürünlerimize yönelik satış eğitimlerimizi aralıksız yürütüyoruz. Eppendorf New Brunswick ürün portföyünde yer alan ultra derin dondurucular, çalkalayıcılar, CO2 inkübatörler, fermentörler ve biyoreaktörler ile ilgili temel teknik özelliklere ait satış eğitimimiz Laboratuvar Sistemleri Bölümü Endüstri ve Yaşam Bilim Satış Departmanlarımızın katılımı ile tamamlandı.

Cihazların genel tanıtımı, cihazları oluşturan üniteler, cihazların yapısal özellikleri, uygulama alanları, ölçüm parametreleri ve metotları hakkında teorik bilgilerin aktarıldığı eğitim süresince ayrıca cihazların montajı, kullanımla ilgili dikkat edilmesi gereken konular da katılımcılara aktarıldı. Cihazların bakımı konusunda önemli katkılar sağlayacak açıklamalara yer verilen program süresince katılımcılar eğitim cihazları üzerinde uygulama yapma imkanı da yakaladı.

Geri
ICON Algı Yönetimi ve Bilişim Sistemleri