Skip to content

Thermo Scientific Laminar Flow & CO2 İnkübatör Seminerleri’miz Dikkatleri Üzerine Çekti…

Tıp ve endüstri sektörünü buluşturan “Thermo Scientific Laminar Flow & CO2 İnkübatör Seminerleri”mizin ilki, 20 Eylül 2012 tarihinde Kaya Termal Hotel İzmir’de katılımcıların yoğun ilgisi ile gerçekleşti. Nitelikli anlatımlar ile harmanlanan seminerlerimiz, 27 Eylül 2012 Doubletree by Hilton Ankara, 04 Ekim 2012 Masel Hotel Adana ve son olarak 11 Ekim 2012 Point Hotel Barbaros İstanbul’da düzenlendi. İlgi ile takip edilen seminerlerimizde katılımcılar, laminar flow kabinleri ve CO2 inkübatörlerini yakından inceleme fırsatı buldular.

 Zengin içeriği ile dikkat çeken seminerlerimizde, LAF Kabinlerinin sınıflandırılması ve laboratuvar içerisinde konumlandırılması, filtreler ve çeşitleri, CO2 İnkübatör tipleri, CO2 ölçüm ilkeleri gibi konular aktarılarak, sergilenen cihazlar üzerinde workshoplar gerçekleştirildi. Akıllı tasarımları ve çok yönlü özellikleri ile dikkat çeken Heracell Thermo Scientific 150i ve 240i CO2 İnkübatörler, seminer süresince düzenlenen workshoplarda büyük ilgi gördü.

Rakipsiz Kontaminasyon Önlemesi, Thermo Scientific Heracell i İnkübatörleri Sizlerle…

Ayarlanan değerlerin geri kazanım hızı ve dokunmatik ekranlı kullanıcı arayüzü ile kullanımı kolay olan Thermo Scientific Heracell i serisi CO2 inkübatörler hücre ve doku kültürlerinin büyümesi, değerli örneklerin korunması için ideal bir in vitro ortam sağlıyor.

Heracell Thermo Scientific 150i ve 240i, gaz sensörleri, seçeneğe bağlı O2 kontrolü, entegre gaz koruyucu, benzersiz gaz geçirmez bölmeli kapı seçeneklerine sahiptir. Thermo Scientific HERAcell i serisi CO2 inkübatörlerinin temizlenmesi ve çalıştırılması yenilikçi ContraCon nemli ısı dekontaminasyon teknolojisi ile sorun olmaz. 

Thermo Herasafe® Biyolojik Güvenlik Kabinleri, Maksimum Güvenlik, Kullanım Kolaylığı ve Konfor Sunuyor…

İşlevsel olarak gelişmiş, kolay temizlenir ve bakımı kolay Thermo Biyolojik Güvenlik Kabinleri, kolay yapılandırılabilen ve çok yönlü uygulamalarda kullanılabilen modüler tasarımda üretilmiştir. 

Gelişmiş bir tasarıma sahip, Thermo Scientific HERAsafe KS biyolojik güvenlik kabinleri,  Class 1 ile 3 korumanın gerekli olduğu  biyoteknoloji, mikrobiyoloji, araştırma, ilaç laboratuvarları ile klinik laboratuvarlarda ideal güvenliği sağlıyor.

 

Geri
ICON Algı Yönetimi ve Bilişim Sistemleri