Skip to content

Satış Sonrası Hizmetler

Farkımız Adımıza Duyulan Güvende Yatıyor...

Türkiye çapında hastanelere, üniversitelere, laboratuvarlara, sanayi ve altyapı tesislerine yalnızca tıbbi cihaz ve kalite kontrol sistemleri sağlamakla yetinmiyoruz. Hepsi, kendi alanlarında ileri düzeyde eğitim almış uzman kadromuz, sürekli yenilenen ve zenginleştirilen servis olanaklarımız ile müşterilerimize sunduğumuz teknoloji, kalite, verimlilik ve performansın, ülkemizin her köşesine aynı düzeyde ve ilk günkü değerinde ulaşmasını sağlamak için çalışıyoruz.

Satış sonrasında alanında uzman profesyonel ekibimizle, Türkiye’nin her noktasında, müşterilerimizin taleplerine tam ve zamanında cevap veriyoruz. Distribütörlüğünü üstlendiğimiz markaların ileri teknoloji ile donatılmış, birçok parçadan oluşan cihaz ve sistemlerine yönelik her türlü servis ihtiyacınızı zamanında ve eksiksiz olarak karşılıyoruz.

Kesintisiz ve Kaliteli Hizmet Ulaştırabilmek için Satış Sonrası Hizmetler

Distribütörlüğünü üstlendiğimiz markaların ileri teknoloji ile donatılmış, birçok parçadan oluşan cihaz ve sistemlerine yönelik her türlü servis ihtiyacınızı zamanında ve eksiksiz olarak karşılıyoruz.

 • Yerleşim ve Montaj Projelendirmesi / Montaj
 • Demontaj ve Yeniden Montaj
 • Bakım Hizmetleri
 • Onarım
 • Yedek Parça ve Sarf Malzeme Temini
 • Kullanım ve Bakım Eğitimi
 • Aplikasyon
 • IQ/OQ/PQ ve Validasyon İşlemleri

Mükemmele Odaklanmış Profesyonel Kadro

Mükemmele odaklanmış profesyonel kadromuz; sistem ve cihazlarınızın çalışmadığı sürenin en aza indirilmesini sağlarken, sorunlarınıza güvenilir ve hızlı çözüm sunuyor...

Servislerimizde bakım-onarım işlemleri; tecrübe, eğitim ve dinamizmi en iyi hizmeti sunabilmek adına birleştiren mühendis, tekniker ve teknisyen kadromuz tarafından gerçekleştirilmektedir. Servis ekibimiz, büyük sistem ve cihazlarınızın acil onarım işlemlerini yerinde gerçekleştirecek deneyime ve teknik donanıma sahiptir.

Müşterilerimize Satış Sonrasında da Kaliteyi Yaşatıyoruz

Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile sürekli değer yaratmaya çalışan satış sonrası servisimizin hedefi, müşteri memnuniyetindeki liderliğimizi sürdürmektir. Bu amaçla gerek bakım gerekse onarım kalitesine yönelik, uzman insan kaynaklarına, teknik eğitimlere ve son teknoloji ile üretilmiş özel test ekipmanlarına kesintisiz yatırım yapıyoruz.

Müşterilerimiz ile sonsuz güvene dayalı bir iş ortaklığına sahibiz. Bu güveni yaratan en büyük fark ise kusursuz bir “Satış Sonrası Servis” yaşatma hedefimizdir. Sistem ve cihazlarınızı belirtilen tarihte ve mükemmel durumda teslim ediyoruz.

Cihaz ve sistemlerinizin ilk günkü performansını sağlamak için yalnızca temsilcisi olduğumuz ürünlerin değil diğer servis ihtiyaçlarınız için de çözüm ortağınız oluyoruz.

Garanti

Bizim için önemli olan sistem ve cihazlarınızın performans ve verimliliğinin yıllar boyunca en iyi durumda olmasıdır. Tüm cihaz ve sistemlerinizin bakım ve onarımında her zaman orijinal yedek parça kullanma garantisi verilmektedir. Kullanılan tüm yedek parçalar cihaz ve sistemlerinizin üretiminde kullanılan parçaların aynısıdır.

Garanti süresi içerisindeki tüm cihazlarınız servis ekibimiz tarafından özel olarak hazırlanan Periyodik Bakım hizmetinden faydalanır. Garanti kapsamı dışında kalan cihaz ve sistemleriniz için onarım sırasında kullanılan tüm orijinal yedek parçalar garanti kapsamındadır.

Periyodik Bakım Sırasında Yapılan İşlemler:

 • Ana ve alt ürünlerin iç ve dış temizliği
 • Bağlantı kontrolleri ve fonksiyon testleri
 • Kullanım ömrünü dolduran malzemelerin değiştirilmesi
 • Verimi artırmaya yönelik ayarlamalar
 • Validasyon

Sözleşmeli Bakım Sistemi

Garanti kapsamı dışında kalan sistem ve cihazlarınızın da etkin ve yüksek performansla çalışır durumda kalmasını sağlamak ayrıca profesyonel düzeyde hizmet sunabilmek için Satış Sonrası Servisimiz tarafından oluşturulan Sözleşmeli Bakım Sistemi’nden yararlanabilirsiniz.

Bakım sözleşmesi sistemimize cihaz veya sistemlerin satışı sırasında daha avantajlı fiyatlarla ya da garanti süresi sonunda dahil olabilir, sistem ve cihazlarınız için en uygun bakım periyotlarını kendiniz seçebilirsiniz.

Bakım Sözleşmesi

 • Parça Hariç
 • Parça Dahil
 • Koruyucu Periyodik Bakım

Garanti kapsamı dışında kalan sistem ve cihazlarınızı korumaya ve ileriye dönük arıza riskini azaltmaya yönelik “Parça Hariç”, “Parça Dahil” ya da “Koruyucu Periyodik Bakım” içeren bakım sözleşmesi seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz. Cihaz satışları sırasında yapılacak sözleşmelerden daha uygun fiyat avantajı sağlayabilirsiniz.

Sözleşmeli olmayan sistemlerinize günlük ve saatlik ücreti karşılığında onarım hizmeti verilmekte ve orijinal yedek parça sağlanmaktadır.

 Neden Bakım Sözleşmesi?

 • Arıza onarımlarında öncelik
 • Satış anında yapılan sözleşme indirimi
 • Orijinal yedek parça garantisi
 • Uzun ömürlü kullanım, arıza sayısında azalma
 • Yüksek performans güvenilir sonuç
 • Verimlilik ve yüksek kapasite
 • Ekonomik, uzun ömürlü kullanımda işçilik ödemeyin
 • Yedek parça ve sarf malzeme satışında % 10 indirim
 • Ücretsiz teknik danışmanlık ve validasyon hizmetleri
 • Ücretsiz kullanım – bakım eğitimi
 • Süresi uzatılan sözleşmelerde ek indirim avantajı
 • Etkili servis garantisi ve teknik sicil hizmeti

Fark Yaratan Hizmetler

Laboratuvar ve kliniğinizin performansını ve kalitesini cihaz ve sistemlerinizin verimliliği, ölçümlerin doğru ve güvenilir olması belirler. Bu amaç doğrultusunda, “Satış Sonrası Servis” ekibimiz günün her saati rutin çalışmalarınız sırasında olabilecek sorularınız ve sorunlarınızın çözümü için yanınızdadır.

Kullanım ve Bakım Eğitimi

Cihaz ve sistemlerinizin kullanım ve bakımına yönelik teorik ve uygulamalı “Kullanım ve Bakım Eğitimi” yurt dışı ve yurt içinde eğitim alan “Satış Sonrası Servis” ekibimiz tarafından verilmektedir.

Analiz sonuçlarınızın doğru ve güvenilir olması için eğitim sonrasında uzmanlarımız tarafından ürünlerin kontrolüne yönelik olarak bir “İzleme Süreci” başlatılmaktadır. Aplikasyon uzmanlarımız, aplikasyon gerektiren sistemlerinizi optimum performans elde edebilmeniz için rutin çalışmalarınıza hazır hale getirir.

Sistemlerinizin Teknolojik Gelişimi

Teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri yakından izleyen uzman kadromuz, olabilecek teknolojik modifikasyonların ve güncellemelerin mevcut cihaz ve sistemlerinize uygulanmasını sağlar.

Yaygın Servis Ağımız ile Türkiye’nin Her Yerine Kesintisiz ve Kaliteli Hizmet Ulaştırıyoruz...

Deneyimli çalışanlarımız ve yaygın servis ağımızla Türkiye’nin her yerine kesintisiz, kaliteli ve aynı düzeyde hizmeti en kısa sürede ulaştırıyoruz. Profesyonel teknik servis veren ilk firma olarak servis ekibimiz ve sürekli geliştirdiğimiz servis olanaklarımız ile daima yanınızdayız.

Türkiye’nin her noktasında aynı kalitede hizmet...

Müşterilerimize daha yakın olabilmek, ihtiyaç ve beklentilerini en kısa sürede karşılayabilmek amacıyla satış sonrası hizmetlerimizi ülke çapında yaygınlaştırdık.

İster İstanbul’da olun, ister Ankara’da, isterseniz İzmir, Bursa, Adana, Antalya, Diyarbakır ya da Trabzon’da, İncekaralar Servisleri’nde aynı standartta hizmeti bulabilirsiniz. Sistem ve cihazlarınızla ilgili acil bir sorunla karşılaştığınızda servis ekibimiz Türkiye’nin her yerine en kısa sürede ulaşmaktadır.


Geri
ICON Algı Yönetimi ve Bilişim Sistemleri