Skip to content

Olympus Mikroskopi Seminerimizin Yeni Durağı Divan Hotel Asia Oldu…

2012 yılının baharında başlayan ve dört ayrı bölgede gerçekleşen Olympus Mikroskopi Seminerlerimizin sonuncusunu, 25 Eylül 2012’de Divan Hotel Asia İstanbul’da düzenledik.

Mikroskop ve kontrast yöntemleri, floresan mikroskopi yöntemleri ve ileri görüntüleme tekniklerinin aktarıldığı seminerde, temsilciliğini yürüttüğümüz teknoloji lideri Olympus firmasının ürünlerini katılımcılar ile buluşturmaktan mutluluk duyduk.

 Sağlık ve endüstrinin birçok alanında yaygın bir şekilde kullanılan Olympus BX43/BX46/BX53 serisi mikroskoplar, biyolojik uygulamalarda kullanılan CX2 serisi mikroskop sistemleri, dijital kameralar ve görüntü analiz yazılımları güvenilirliği, benzersiz özellikleri ve kalitesi ile bir kez daha katılımcılarımızdan tam not aldı.

Araştırma uygulamaları için cellSens® dijital görüntüleme yazılımı

Bugün araştırmalarda mikroskop-tabanlı incelemeleri en üst düzeye çıkarmak için çok yönlü, kullanıcı merkezli görüntüleme ve analiz yazılım programlarına olan gereksinim her zamankinden daha fazla önemli hale gelmiştir. Olympus tüm görüntüleme gereksinimlerini karşılayacak eşsiz çözümler sunuyor.

Olympus cellSens platformu, tercih edilen iş akışına dayanan benzersiz kişisel ve sezgisel bir görüntüleme deneyimi yaratıyor. cellSens, simgelerin yerleştirilmesi, araç çubukları ve masaüstü kontrollerinin basitleştirilmesi ve verimliliğin artırılması için ekran üzerinden tam kontrol sağlıyor.

Kullanımı kolay, güçlü ve esnek bir yazılım olan cellSens, benzeri görülmemiş kişiselleştirme özellikleriyle ekran ve biyolojik görüntülerin analizini gerçekleştiriyor. Bu sayede, araştırmalarda ihtiyaç olan denetimlerin nerede ve ne zaman yapılacağı belirlenerek kontrol edilebiliyor.

CellSens “My Function” araç çubukları, kolaylıkla kişiselleştirilen masaüstü ile en zorlu görüntü alma ve analiz ihtiyaçlarını destekleyecek, işlevsellik, esneklik ve ölçeklenebilirlik özelliklerini sunan kesintisiz bir iş akışı oluşturuyor.

Olympus Stream ile değerli veri ve raporları oluşturacak mükemmel görüntüler elde edin…

Olympus Stream değerli veri ve raporları oluşturacak mükemmel görüntülerin alınması, işlenmesi ve ölçümü için gelişmiş bir mikro-görüntüleme yazılımıdır.

Kolaylıkla özelleştirilebilir ve basit esnek çalışmalar ile sofistike sonuçlar sağlayan yazılımın özellikleri arasında kolay iş akışı, kendinize uygun bir Olympus sistemi ve gelecekteki uygulamalar için kolay genişletme olanakları yer alıyor. 

Geri
ICON Algı Yönetimi ve Bilişim Sistemleri