Skip to content

İncekaralar, Hacettepe Onkoloji Enstitüsü 30. Yıl Kongresi'ne Katıldı...

Grubumuz, 19 – 20 Ekim 2012 tarihlerinde, Hacettepe Üniversitesi Onkoloji Enstitüsü’nün düzenlediği 30. Yıl Sempozyumu’na katıldı. Tümor immünolojisi, kanser biyolojisinde güncel gelişmeler, hedefe yönelik ajanlarla kemoradyoterapi, proton radyoterapi, psikoonkoloji, palyatif bakım, Türkiye’de kanser politikaları gibi önemli konuların ele alındığı sempozyumda, onkolojide dünden bugüne olan gelişmeler katılımcılar ile paylaşıldı.

Onkoloji Enstitüsü’nün 30. kuruluş yıldönümünü kutlamak amacı ile bilimsel ve sosyal etkinliklerle zenginleşen toplantıda, firmamızın standı da yoğun ilgi ile karşılandı. Bir çok ürünün sergilendiği İncekaralar standında, öğretim görevlileri, öğrenciler ve bir çok katılımcı İncekaralar bünyesinde bulunan önemli temsilciliklerimizin ürünleri ile yakından tanışma fırsatı bulmuş oldu.

Ziyaretçilerimiz kongre süresince standımızda, Olympus CX31 serisi mikroskoplar, Eppendorf Pipetler ve Mastercycler Gradient, Thermo Scientific Heraeus Labofuge 400 Santrifüj, Merck Millipore Direct-Q3 UV saf su sistemleri hakkında detaylı bilgi aldı.

Olympus CX31 serisi sahip olduğu objektifiyle daha net ve daha temiz görüntü sunarken, Olympus adaptör ile de Olympus Dijital Kameraları ile kullanılabilme özelliğine sahiptir. Ergonomik yapısı ile çalışma anında kullanıcıyı asla rahatsız etmez. 30. Yıl Kongresinde standımızı ziyaret eden katılımcılarımız Olympus CX31 serisi mikroskobu ve bütün özelliklerini yakından tanıma imkanı yakaladı.

Geri
ICON Algı Yönetimi ve Bilişim Sistemleri