Skip to content

Güvenilirlik ve Tecrübe ile Sürdürdüğümüz Eppendorf Pipet Seminerimiz İstanbul’dan sonra Ankara ile Buluştu!

Yıl içerisinde farklı bölgelerde gerçekleştirdiğimiz Eppendorf Pipet Seminerleri’miz 18 Eylül 2012 tarihinde Divan Hotel Asia İstanbul’dan sonra 25 Eylül 2012 tarihinde Doubletree by Hilton Ankara’da katılımcılar ile buluştu. Pipetlerde ergonomi, dezenfeksiyon ve temizlik başlıkları altında konular aktarılırken, Eppendorf pipetlerinin benzersiz özellikleri tanıtıldı.

 Sulu, viskoz, yüksek buhar basınçlı, yüksek/düşük yoğunluklu olarak kategorilendirilen sıvılara göre düz pipetleme ve ters pipetleme teknikleri anlatıldı. İlgiyle dinlenen seminerde, Eppendorf Research Plus Pipet’in, yoğunluğu sudan farklı olan sıvılar için kolayca ayarlanabildiği workshoplar eşliğinde gösterildi. Eppendorf Pipetler ile fizyoergonomi konseptinin önemi anlatılırken, pipetler ile birlikte kullanılan aksesuarlar dikkat çekti.

Kontaminasyonu Engelleyen İki Aşamalı Filtre Özelliği ile Eppendorf ep Dualfilter T.I.P.S®

Eppendorf ep Dualfilter T.I.P.S.® pipet uçları, kontaminasyonu engelleyen iki aşamalı filtre özelliği ile ilk filtreli pipet ucu olmuştur. Dualfilter T.I.P.S.® çift filtreli pipet uçları, temiz oda koşullarında geri dönüşümlü malzemeler kullanılmadan saf olarak en yüksek kalitede üretilmiştir. Akış dinamiği, düşük ıslanabilirlik derecesi ve yüksek termal stabilitesi en önemli özellikleri arasında yer alıyor.

2012 yılının Mayıs ayında başladığmız ve Eylül ayının ikinci yarısına kadar belli periyotlarda gerçekleştirdiğimiz Eppendorf Pipet Seminerleri’mizi tıp ve laboratuvar sektörü ile buluşturmaktan memnuniyet duyduk.

Geri
ICON Algı Yönetimi ve Bilişim Sistemleri