Skip to content

“Geleneksel Yıl Sonu Yemeği”mizde Yine Bir Aradaydık…

Her yıl düzenlenen “Geleneksel Yıl Sonu Yemeği”, bu yıl da İncekaralar çalışanlarını bir araya getirdi. 15 Aralık 2012 Cumartesi gecesi sekiz ayrı bölgede çalışan tüm personelimiz; aileleri ve ekip arkadaşlarıyla unutulmaz bir gece geçirdi...

 Yurt genelinde hizmet veren sekiz bölgede düzenlenen organizasyonda İncekaralar çalışanları aynı coşkuyla bir yılı daha geride bırakarak yepyeni bir yıla girmenin mutluluğunu paylaştı. Güzel anılarla bir yılı daha uğurladığımız gecede, her ne kadar farklı il ve farklı ortamlarda buluşulsa da, tüm çalışanlar aynı güzel duyguları paylaştı.

Gecede; “ben değil biz” demenin gururunu yaşayan ve büyük bir aile olan İncekaralar’da 5, 10, 15, 20, 25 ve 30. hizmet yılını dolduran çalışanlarımız için düzenlenen plaket törenleri, en yoğun duyguların yaşandığı anlar oldu. Çalışanlarımızın çalışma yıllarına göre seçilen özel müzikler eşliğinde sahneye gelmesiyle salonda heyecan doruğa ulaştı. Birbirimizden aldığımız güçle hep birlikte geleceğe yol alırken; ekip ruhunu, ortak başarıları ve mutlulukları bu törenlerle bir kez daha paylaştık.

Kendi bünyesinde yetiştirdiği kadrolarla bugünlere gelen İncekaralar’da, insan kaynağına verilen önemin, içten bağlılığın, yapıcı emeğin, özverili çalışmanın ve birlikteliğin göstergesi olan plaketleri alan arkadaşlarımızı kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

5. Yıl

HÜSEYİN NALBANT
ŞUAYYİP DOĞAN
AHU ÜLGÜ
NAZIM DEMİR
REMZİ TÜRKOĞLU
TUBA ERCAN
TUNCAY KAYAR
M. LEVENT DUMLU
MUSTAFA IŞIK
SONER KARAASLAN

10. Yıl

HAKAN TÜRK
SERDAR OKKALI
ÖMER SAVAŞ CEVAHİR
TUĞBANUR KARAKAŞ
ZAFER BOLU

15. Yıl

İSA AKDERE
BURAK BUYRUKBİLEN
MERT AKARSU
TUBA EFE
MEHMET ELÇİ
EBRU ÜNALMIŞER

20. Yıl

YASİN DOĞAN
CİHAT DERE

25. Yıl

MURAT AŞÇI

30. Yıl

T. CÜNEYT DUMA

Geri
ICON Algı Yönetimi ve Bilişim Sistemleri