Skip to content

11. Medikal - Cerrahi Endokrinoloji Mezuniyet Sonrası Eğitim Kursu'nda Yer Aldık

Endokrinolojide Diyalog Derneği tarafından Prof. Dr. Yeşim Erbil ve Prof. Dr. Fahrettin Keleştimur eş başkanlığında, 15 - 18 Kasım 2012 tarihleri arasında Cornelia Diamond Hotel Antalya'da gerçekleştirilen 11. Medikal - Cerrahi Endokrinoloji Mezuniyet Sonrası Eğitim Kursu'na destek sağladık.

Farklı oturumlarla zengin içeriğin bir araya geldiği kursta katılımcılar, dört gün boyunca sektörle ilgili önemli konuların paylaşıldığı sunumları dinleme fırsatı yakaladı. Yurt dışından ve ülkemizden konuk konuşmacı olarak katılan uzmanların bir arada olduğu kursta, İncekaralar olarak Aloka Prosound Alpha 6 Ultrasonografi cihazımız sektörde gördüğü ilgiyi kursta da üzerine topladı.

Üst Düzey Performans Aloka ProSound Alpha 6 ile Sunuluyor...

Aloka ProSound Alpha 6, sınıfının en küçük boyutlarında ama üst düzey performansına sahip, çok yönlü ve mobil ultrasonografi cihazı olarak tasarlanmıştır. ProSound Alpha 6; Directional eFlow, Broadband HarmonicsTM, Extended Pure Harmonic Detection, Edge Optimizer, Real Time 3D (4D), HST+Problar (Matrix), Tissue Harmonic Imaging (THI) gibi teknolojik özelliklere sahiptir.

Geri
ICON Algı Yönetimi ve Bilişim Sistemleri