Skip to content

Metalürji Sektörü’nün Dev Fuarında Yerimizi Aldık…

Grubumuz, 13 – 16 Eylül 2012 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen ANKIROS-ANNOFER TURKCAST 2012 Fuarı’nda yer aldı. Metalürji sektöründe dünyanın en önemli fuarlarından biri olan 11. Uluslararası Demir – Çelik ve Döküm Teknolojileri ANKIROS Makine ve Ürünleri İhtisas Fuarı, ANNOFER 10. Uluslararası Demirdışı Metaller Teknolojileri Makine ve Ürünleri İhtisas Fuarı ve eşzamanda düzenlenen TURKCAST 5. Döküm Ürünleri İhtisas Fuarı’nda firmamızında aralarında bulunduğu sektör devleri biraraya geldi. Metalürjik mikroskoplar, görüntü analiz sistemleri,elektron mikroskobu ve dijital kameralardan oluşan geniş ürün portföyümüzün bulunduğu standımıza ilgi oldukça büyüktü. Fuar süresince yapılan workshop çalışmaları ile katılımcılar, numuneleri üzerinde çalışma yapabilme şansına sahipoldular. Stream ve inspector yazılımlar, inspektörler ve çalışma prensipleri (Partikül, filtre, inclusion normlar) malzeme analiz çözümleri (partikül analizi, grain size intercept, grains planimetri, cast iron, inclusion worstfield vs.), ve motorize mikroskop özellikleri detaylı olarak anlatılırken, katılımcılar mikroskoplar üzerinde uygulamalı olarak çalıştı.

Her Türlü Beklentinize Uygun Yazılım Özellikleri ile Olympus Stream Sizlerle…

Olympus Mikroskoplar, Olympus Görüntü AnalizYazılımı ile yüksek performanslı, etkili analiz ünitelerine dönüşüyor. Çok yönlü Olympus Görüntü Analiz Yazılımı, alınan görüntülerin düzgün akışının yanı sıra filtreleme,ölçüm, belgeleme ve arşivleme olanakları sağlıyor. Olympus Stream, değerli veri ve raporları oluşturacak mükemmel görüntülerin alınması, işlenmesi ve ölçümü için gelişmiş bir mikro-görüntüleme yazılımıdır. Ayrıca kolaylıkla özelleştirilebilen basit esnek çalışmalar ile sofistike sonuçlar sağlıyor. Kolay iş akışı, kendinize uygun yapabileceğiniz bir Olympus Sistemi, gelecekteki uygulamalarınız için kolay genişletme olanağı gibi özelliklere sahip Olympus Stream, her türlü beklentiye uygun yazılım örnekleri ile cevap veriyor. Ayrıca, kapsamlı oto – focus seçenekleri ve mikro kaydedici, otomatik MIA / EFI ve eğim dengelemesi sayesinde zaman tasarrufu sağlıyor. En uygun odaklama ve pozlama ile canlı görüntü navigasyonuna sahip Olympus Stream iş akışınıza uyum sağlıyor. Temel ölçüm, ölçüm sonucu, sihirli değnek, katman yönetimi, faz analizi, izlenebilirlik ile basit ölçümlerden partikül analizine kadar pek çok alanda işlevselliğini koruyor.

Bazen İkinci Bir Şans Yoktur…

Türkiye distribütörlüğünü yaptığımız Nihon Kohden Otomatik Harici Defibrilatör Cihazı AED 2152K, ilgiyi üzerine toplayan ürünlerdendi. Birçok hayatın kurtulmasına yardımcı olan ve temel yaşam desteği sırasında kurtarıcıya rehberlik eden AED cihazı, gelişen teknoloji sayesinde kalbe yapılan basının derinliğini ve sıklığını saptayacak şekilde tasarlanmıştır. AED cihazını açıp, elektrot pedlerini yerleştirip, deşarj butonuna basarak 3 adımda hayat kurtarılabiliyor.

Geri
ICON Algı Yönetimi ve Bilişim Sistemleri