Skip to content

Eppendorf ile hayata dokunun…

Yaşam bilimden endüstriye kadar dünyada hemen hemen her laboratuvarda bulunan Eppendorf, global bir kalite standardı oluşturarak hayatın içinde yer alıyor...

Eppendorf ürünlerinde tüm detayları hem kullanıcı hem de çevre için düşünüyor. Müşterilerin ihtiyaçlarını sürekli iletişim ile önplanda tutarak, her zaman en iyi desteği vermek için çalışıyor. Laboratuvar performansını güvenilir bir şekilde artırıyor ve yeni ürünlerle geliştirmeye devam ediyor. Eppendorf, satış sonrası hizmetleri, kalite ve çevre dostu anlayışı ile kullanıcılara, geniş bir ürün portföyü sunuyor.

Eppendorf geniş ürün yelpazesinde,

• Elektronik/manuel - ayarlanabilir / sabit hacimli tekve çok kanallı pipetler, dispenserler ve büretler,

• EpMotion otomatik pipetleme sistemleri ile ister küçük ister büyük tüm rutin pipetleme işlemlerinde otomasyon,

• Tüm laboratuvar ihtiyaçlarınızı karşılayacak yüksek kaliteli pipet uçları ve sarf malzemelerde komple çözümler,

• Gelişmiş protokollere uygun, real-time PCR uygulamaları için thermalcycler (PCR) sistemleri,

• Eş zamanlı sıcaklık kontrolü ve karıştırma işlemi ile laboratuvar rutinlerinde güvenilir termomikserler,

• Hücre teknolojisine yönelik ürünler ile hücre manipülasyonu,

• Moleküler biyoloji, biyokimya ve hücre biyolojisi alanlarına yönelik biyofotometreler,

• DNA / RNA ve protein gibi örneklerin hızlı ve verimli vakum konsantrasyonu için vakum konsantratörleri alanlarında komple ekipman ve sistemler sağlıyor.

Eppendorf güvenlik ve dokümantasyon alanında kullanıcılara kolaylık sağlıyor…

Farklı deney ve laboratuvar ortamlarında, kayıpları önlemek, bazı aparatları kolaylıkla değiştirmek, deneylerde otomatik olarak veriler elde edebilmek için yeniden veya geliştirilerek tasarlanan ürünler, optimizasyon araştırmaları için oldukça kullanışlı bir ortam sağlıyor.

Eppendorf çevre bilincini ürünlerine de yansıtıyor…

Eppendorf, eğitimler, ödüller ve bağışlar ile desteklenen, uzun yıllara dayanan sosyal sorumluluk bilincini, doğal kaynakların korunması, gezegenimizin devamlılığı ve çevre koruma gibi konulara dayanarak gösteriyor. “epGreen”adı verilen programla, ürünlerin çevreye verebileceği zararları sürekli olarak azaltma yönünde çalışmalar yapıyor. Üretim, satış ve paketleme sürecinde eski ürünlerin geri dönüşümünü sağlayarak çevreyi koruma altına alıyor.

Geri
ICON Algı Yönetimi ve Bilişim Sistemleri