Skip to content

Sayı 52, Ekim 2012

Büyüteç

Benzersiz Görüntülerin Yer Aldığı Olympus Mikroskopi Seminerlerimiz Gerçekleşti…

Mayıs ve Haziran ayları içerisinde, bölgelerimizde düzenlediğimiz Olympus Mikroskopi Seminerlerimiz, katılımcılar tarafından yoğun ilgi ile karşılandı. 22 Mayıs Gönlüferah Otel Bursa, 29 Mayıs Doubletree by Hilton Ankara, 01 Haziran Masel Hotel Adana ve 05 Haziran Taksim Point Hotel İstanbul’da düzenlediğimiz seminerlerimizde, mikroskop ve kontrast yöntemleri, floresan mikroskopi yöntemleri ve ileri görüntüleme teknikleri katılımcılar ile paylaşıldı.

Eppendorf Mastercycler Nexus Bir PCR’dan daha başka ne istenebilir ki?

Rutin PCR uygulamalarınız için güvenilir bir yol arkadaşı olan Eppendorf Mastercycler Nexus,

kolay kullanımı, düşük seviyede enerji sarfiyatı ve minimum düzeyde yer kaplama özellikleri ile sizlerle!

Eppendorf FizyoErgonomi Konsepti ile Laboratuvarınızı Stressiz Bir Ortama Dönüştürün!

Müşterileri için çalışma koşullarını geliştirmeyi her zaman ilke olarak benimseyen Eppendorf, ürünlerinde FizyoErgonomi konseptine önem veriyor.

Eppendorf ile hayata dokunun…

Yaşam bilimden endüstriye kadar dünyada hemen hemen her laboratuvarda bulunan Eppendorf,

global bir kalite standardı oluşturarak hayatın içinde yer alıyor...


Haberci

Eppendorf Uluslararası Satış Toplantısı’ndaydık…

Eppendorf’un 12 -15 Haziran 2012 tarihleri arasında, Almanya Düsseldorf’da gerçekleştirdiği uluslararası

satış toplantısındaydık.

Metalürji Sektörü’nün Dev Fuarında Yerimizi Aldık…

Grubumuz, 13 – 16 Eylül 2012 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen ANKIROS-ANNOFER TURKCAST2012 Fuarı’nda yer aldı. Metalürji sektöründe dünyanın en önemli fuarlarından biri olan 11. UluslararasıDemir – Çelik ve Döküm Teknolojileri ANKIROS Makine ve Ürünleri İhtisas Fuarı, ANNOFER 10. Uluslararası Demirdışı Metaller Teknolojileri Makine ve Ürünleri İhtisas Fuarı ve eşzamanda düzenlenen TURKCAST 5. Döküm Ürünleri İhtisasFuarı’nda firmamızında aralarında bulunduğu sektör devleri biraraya geldi.

Eppendorf Pipet Seminerlerimiz İzmir’den Sonra Hız Kesmeden Devam Etti…

İlki 24 Nisan 2012 tarihinde İzmir Ege Üniversitesi’nde gerçekleşen Eppendorf Pipet Seminerleri’miz, 22 Mayıs Adana Masel Hotel ve 01 Haziran İstanbul Point Hotel Barbaros’da sağlık ve endüstri sektörü ile buluştu. Katılımcıların ilgiyle takip ettiği Eppendorf Pipet Seminerleri’mizde pipet klinik, pipetlemede prensipler, pipetlerde ergonomi, dezenfeksiyon ve temizlik başlıkları altında detaylı anlatımlar gerçekleşti.

“21. Ulusal Biyoloji Kongresi”nde Yerimizi Aldık…

03 - 07 Eylül 2012 tarihleri arasında İzmir Ege Üniversitesi Prof. Dr. Yusuf Vardar – Mötbe – Kültür Merkezi’nde, uluslararası katılımlı olarak gerçekleşen “21. Ulusal Biyoloji Kongresi”nin sponsorları arasındaydık.

Bilgi ve Uygulamanın Bir Arada Olduğu 3. Ulusal Meme Radyolojisi Sempozyumu İstanbul’da Gerçekleşti…

05 – 06 Mayıs 2012 tarihlerinde, TRD Meme Çalışma Grubu’nun İstanbul Askeri Müze’de düzenlediği 3. Ulusal Meme Radyolojisi Sempozyumu’ndaydık. 300 kişinin katılımı ile askeri müzenin tarihi dokusunda gerçekleşen sempozyumun bilimsel programı oldukça yoğundu.

Mikroskop Odamız ile “Modern Hücre Biyolojisinde Floresan Mikroskobu Kullanımının Temelleri ve Uygulama Alanları Kursu”ndaydık!

11 – 17 Ağustos 2012 tarihleri arasında İstanbul Koç Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde gerçekleşen “Modern Hücre Biyolojisinde Floresan Mikroskobu Kullanımının Temelleri ve Uygulama Alanları Kursu”nda yer alan Grubumuz, Olympus Mikroskop Odası’nın kapılarını kurs katılımcılarına açtı. 

Kızılay’a İncekaralar Desteği…

Kurumsal değerlerimiz ve etik anlayışımız ile yolumuza devam ederken, ticari faaliyetlerimizden dolayı kesmiş olduğumuz her fatura ile Türk Kızılayı’na bağışta bulunuyoruz…


Kısa Kısa

Belirli Günler ve Haftaları Web Sitemizden Takip Edin…

Dünyada ve ülkemizde gerçekleşen önemli günleri, İncekaralar logosu eşliğinde sizlerle buluşturuyoruz.

Kanımızda Hayat Var!

Bu yıl 12.sini düzenlediğimiz “İncekaralar Kan Bağışı Günü” 02 Mayıs 2012 tarihinde merkez ve bölge ofislerimiz ile eş zamanlı gerçekleşti.

Hep Birlikte Yaza Merhaba Dedik…

Bahardan aldığımız enerji ile düzenlediğimiz “Geleneksel İncekaralar Pikniği”miz 16 Haziran 2012 tarihinde Club Mirador’da gerçekleşti. 

“Eppendorf Go For Gold” Puanları Sahiplerini Buldu...

Temsilcisi olduğumuz Eppendorf firmasının, yaz olimpiyatlarını referans alarak düzenlediği Eppendorf “Ep-points” etkinliği, 27 Temmuz 2012 tarihinde Londra Yaz Olimpiyatları açılış seremonisi ile eş zamanlı olarak başladı. 

İncekaralar, Engel Tanımıyor…

İncekaralar yaptığı sosyal sorumluluk projeleri ve bağışları ile çevresel ve eğitimsel anlamda ihtiyaçlara yönelik uzun soluklu sürdürülebilir çözümler üretiyor. 

H. Avni İncekara Fen Lisesi “En İyi Türk Lise Projesi” ile Gururlandırdı…

H. Avni İncekara Fen Lisesi öğretmen ve öğrencileri tarafından hazırlanan “Ekmek İsrafını Önleme Projesi” 2012 Uluslararası Bilişimci Martılar Proje Yarışması sonucunda “En İyi Türk Lise Projesi” seçildi.


Yeni Ürün

Devrim Yaratan Teknoloji Cap-ONE!

Nihon Kohden’den dünyanın ilk ve tek entübe olmayan hastalar için mainstream metodu ile ölçüm yapan CO2 sensörü…

148 Yıllık Tecrübe ile İlerliyoruz…

Şeker sektöründeki referans yöntemlerin bulunmasıyla, analiz cihazların üretiminde dünyada önemli bir yer edinen Schmidt + Haensch, 148 yıllık tecrübesi ile İncekaralar bünyesinde.


Toplantı&Eğitim

Merck Millipore Servis Eğitimi

02 – 03 Mayıs 2012 tarihlerinde St. Quentin Fransa’da gerçekleşen Merck Millipore servis eğitimi, başarılı bir şekilde tamamlandı. 

Stratejik Yönetim ve Planlama Eğitimi

Prof. Dr. İsmail Üstel tarafından verilen “Stratejik Yönetim ve Planlama Eğitimi” 24 – 25 Mayıs tarihleri arasında Ankara’da gerçekleşti

Finansçı Olmayanlar için Finans Yönetimi Eğitimi

Personelimizin her alanda ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla firmamızın sağladığı eğitimler, farklı konular ile bilgi birikimimizi artırıyor…


Kitap Cini

Duygusal Sermaye

AGT firmasının CEO’su Mehmet Semih Söylemez’in Duygusal Sermaye isimli çalışması, başarıyı yakalamak isteyen şirketler için önemli bir yol haritası niteliğini taşıyor.


ICON Algı Yönetimi ve Bilişim Sistemleri