Skip to content

Teknolojimiz En Küçüklerimiz için...

Bir bebeğin doğuşu kadar heyecan verici çok az şey vardır. Doğumla birlikte 9 ay süren uzun bekleyiş sona erer. Hastanede başlayan yolculuk, bebeğin sağlıklı bir birey olma yolunda attığı ilk adımdır. İncekaralar, “Teknolojimiz En Küçüklerimiz için...” diyerek, temsilciğini yürüttüğü dünya devlerinin eşsiz cihazları ile birlikte yenidoğan bebekler için yüksek hassasiyet sunuyor...

Nisan ayı içerisinde İstanbul ve Ankara’da düzenlenen yenidoğan seminerlerimiz, sağlık çalışanları tarafından büyük ilgi gördü. 05 Nisan Green Park İstanbul, 12 Nisan Hilton Double Tree Ankara, 19 ve 26 Nisan Hilton Garden Inn İstanbul Golden Horn’da gerçekleştirilen “Teknolojimiz En Küçüklerimiz için...” adlı eğitim seminerimizde Atom,Heinen + Löwenstein ve Nihon Kohden markalarının kuvöz, ventilatör ve monitör sistemleri detaylı olarak tanıtıldı. Çok sayıda sağlık personelini ağırladığımız seminerlerimizde Atom Dual Incu I kuvöz, Heinen + Löwenstein Leoni2 ve Leoni Plus ventilatör sistemleri, Nihon Kohden hastabaşı monitörleri ve amplitude EEG sistemlerine detaylı bir şekilde yer verildi. İki kısımdan oluşan seminerlerimizin birinci bölümünde, sistemin nasıl çalıştığı ve diğer sistemlere göre ne gibi farklı özellikler taşıdığı anlatılırken, ikinci bölümde misafirlerimiz cihazlarımızı daha yakından inceleme fırsatı buldu.

Küçük Hastalarımızın Özel İstekleri için Ventilasyon Teknolojisindeki Yeniliklerimiz...

Heinen + Löwenstein Leoni 2 ve Leoni Plus sistemleri düşük ağırlığa sahip prematüre bebeklerin, yenidoğanların ve ağırlığı 30 kg’a kadar olan çocukların uzun süreli ventilasyonunu tam ve güvenli olarak gerçekleştiriyor. Dünyada diyafram prensibi ile çalışan tek bebek ventilatörü olma özelliğini taşıyan Leoni Plus, HFO uygularken bebeğin spontan solunum yapmasına izin veren ve kolay takılıp çıkartılabilen aktif ekspirasyon valfine sahiptir. Sızıntıyı engelleyen flow sensörü, dalga ve eğrileri grafiksel olarak gösteren LCD ekranı sayesinde tüm temel ayarlar, ölçülen değerler, alarm sınırları ve basınç dalgası aynı anda izlenebilir. En modern solunum teknolojisine sahip Leoni2/Leoni Plus doktorlarımız ve sağlık çalışanlarımız için ideal bir cihazdır.


Geri
ICON Algı Yönetimi ve Bilişim Sistemleri