Skip to content

Phenom World Satış Toplantısı’nda ProX Sistemi Tanıtıldı…

Phenom World 2012 Yılı Satış Toplantısı, 23 - 26 Nisan 2012 tarihleri arasında Cornelia De Luxe Resort Antalya’da gerçekleşti. Toplantıya, başta Avrupa ülkeleri olmak üzere Meksika ve Amerika Birleşik Devletleri’nden 14 ülke temsilcisi katıldı.

Türkiye’de Phenom World’ü başarı ile temsil eden Grubumuz, toplantıya İş Geliştirme ve Endüstri Bölümleri ile katıldı. Richard Geschiere’in açılış konuşması ile başlayan satış ve sistem toplantısı, Phenom firmasının CEO’su Emile Asselbergs’in elektron mikroskop sistemleri hakkında verdiği genel ve teorik bilgiler ile devam etti. EDS -Elementel Analiz ile ilgili bilgilerin yanı sıra çalışma prosedürleri de anlatıldı. Toplantıya damgasını vuran Phenom YENİ ProX Sistemi oldu. 26 Nisan Perşembe günü müşterilerimizin de katıldığı sistem tanıtım toplantısında, teorik anlatımların yanı sıra cihaz başında demolar da gerçekleştirildi. Firma satış müdürü Marcel Laros ve aplikasyon uzmanı Geroen Smulders tarafından cihazlar ile ilgili verilen genel bilgi sonrasında müşterilerimizin numuneleri yeni Phenom ProX Sistemi ile incelendi. YENİ “ProX Sistemi”nin konfigürasyonu, yazılım seçenekleri, örnek tutucuları katılımcılardan büyük ilgi gördü. Üstün sistem özelliklerine sahip ProX Sistemi’nin, kaynak voltajı 5, 10, 15 kV olarakdeğiştirilebilir. Buna ek olarak, elektron kaynağı kolonunda geliştirilmiş CeB6 kaynak kullanılmaktadır.

Fibermetrik yazılım Phenom World firmasını rakiplerinekarşı bir adım önde tutuyor…

Phenom sistemleri; hızlı sonuç alma özelliği, navigasyon kolaylığı, elektron kaynağı ömrü, kullanım kolaylığı, uygun örnek tutucuları ve etkin yazılım seçenekleri ile rakiplerine göre avantaj sağlamaktadır. Sıcaklık kontrollü örnek tutucusu (TCSH) sıvı, nemli ve sıcaklıktan etkilenen örnekler ile kolayca çalışılabilen bir sistemdir. 4 gün süren toplantı boyunca sistemlerin yanı sıra satış ve servis yapıları hakkında da bilgiler paylaşıldı. Özellikle EDS analizlerinde rakiplerinin önüne geçen Phenom World markasının yeni sistemi katılımcılardan tam not aldı.

Geri
ICON Algı Yönetimi ve Bilişim Sistemleri