Skip to content

Nihon Kohden Monitörler PWTT Teknolojisi ile Yüksek Hassasiyet Sağlıyor…

Nihon Kohden tarafından geliştirilen yeni hastabaşı monitör PVM-2701/2703, ölçüm kalitesi ve doğruluğunu koruyarak kullanım kolaylığını ön planda tutuyor. Gelişmiş özellikleri ile segmentinin en üst seviyedeki cihazı olarak kullanıcılarının ihtiyaçlarından da fazlasını karşılıyor.

PVM-2701 hastabaşı monitör, diğer Nihon Kohden modellerinde olduğu gibi dokunmatik ekrana sahiptir. 10.4" yüksek çözünürlüklü renkli ekranında, ekran görüntüsü kullanıcı tarafından seçilebilir. Ekranda 4 dalga formu ile 2 kanal EKG, NIBP, sıcaklık, SpO2 ve solunum değerleri izlenebilir. İstenildiğinde dalga formları görüntüsü ekrandan da dondurulabilir. Kullanıcısına yardımcı olmak amacıyla PVM-2701; aksesuar bağlantısı konusunda resimli yardım menüsü içerir. Bu menü aynı zamanda arıza durumlarında kullanıcıya olası arıza sebebi hakkında bilgi verirken arızanın giderilme yöntemleri konusunda da görsel yardımda bulunur.

PWTT Tetiklemeli NIBP Ölçümü

Nihon Kohden tarafından patentli kan basıncındaki ani değişikliği erken tespit edilebilmesini sağlayan PWTT (PulseWave Transit Time Nabız dalgası geçiş süresi) ölçüm teknolojisi ile NIBP ölçümlerinde ani kan basıncı değişimlerini EKG ve nabız değerleri ile birlikte değerlendirerek en doğru sonucu veriyor.

Güvenilir ec1 Aritmi Analizi

Çok kanallı tanımlama ve örneklerin çoklu karşılaştırması, güvenilir bir aritmi tanımlamasının meydana gelmesini sağlıyor ve yanlış alarmların sayısını azaltıyor. Nihon Kohden aritmi algoritmaları, etkili hasta izlenmesini vedenetimini sağlayarak, alarmların yönetilmesini optimize ediyor. Nihon Kohden’in ec1 aritmi analiz algoritması, yanlış alarmları % 80 oranında azaltıyor. ec1 aritmi analizi Life Scope i/L/TR/J serilerinde ve diğer tüm yeni hastabaşı monitör modellerinde bulunuyor.

Üstün Kullanım Kolaylığı

• Temel Parametreler: EKG, Solunum, SpO2, NIBP, Isı

• 10.4" dokunmatik ekran üzerinde 4 dalga formu (EKG × 2, SpO2, Solunum)

• Dokunmatik ekran sayesinde kolay ve hızlı kullanım

• Batarya ile 3 saat sürekli monitörizasyon

• Smart Cable™ sistemi (PVM-2703)

• Smart Cable’nin (CO2 TM / IBP), kablosu çoklu kullanım konnektörüne takıldığında ölçülen parametre tipini otomatik olarak tespit eder ve monitörizasyona başlar.

• 5 ya da 7 Parametreli / 10.4" Ekran

Geri
ICON Algı Yönetimi ve Bilişim Sistemleri