Skip to content

Kardiyoloji Uzmanları ile Bursa’da Buluştuk...

28 Mart 2012 tarihinde Bursa Gönlüferah Otel’de gerçekleştirdiğimiz Kardiyoloji Semineri’mizde Nihon Kohden ve Medset markalarının, monitör, telemetri, defibrilatör, EKG ve holter sistemleri kardiyoloji uzmanları ile buluşturuldu.

Seminerde tanıtımı yapılan Nihon Kohden cardiofaxM elektrokardiyograf cihazı, EKG viewer yazılımıyla kolay kullanım ve veri yönetimi sunuyor. LCD ekranın parlak renkli ekran aydınlatması, aynı anda 12 derivasyon EKG dalga formu ve verilerin izlenmesini kolaylaştırırken, alfanumerik klavye sayesinde hastaya ait bilgiler hızlı ve kolay bir şekilde cihaza kaydedilebiliyor. Barkod okuyucu vemanyetik kart okuyucu, hasta bilgilerinin insan hatası olmadan hızlı bir şekilde girilmesini sağlayan elektrokardiyograf cihazının paperless modu ile dalga formu ve analiz sonuçlarını bilgisayar ekranına aktararak inceleme yapılabiliyor.

Nihon Kohden tarafından geliştirilen yeni hastabaşı monitörü PVM-2701; ölçüm kalitesi ve doğruluğunu koruyarak kullanım kolaylığını ön planda tutuyor. Gelişmiş özellikleri ile segmentinin en üst seviyedeki cihazı olarak kullanıcılarının ihtiyaçlarından da fazlasını karşılıyor. PVM-2701’in; 10.4" yüksek çözünürlüklü renkli dokunmatik ekran, 4 eğri ve 5 parametre gösterimi, numerik ve grafik trend verilerinin 120 saat depolanması, kapsamlı aritmi analizleri, saklanan aritmi olaylarının tekrar izlenmesi, PWTT (Pulse Wave Transit Time) ölçüm teknolojisi özellikleri bulunuyor.

Seminerimizde misafirlerimiz cihaz özelliklerini daha yakından inceleme fırsatı buldu. Bu segmentteki cihazlarımız ile en yüksek teknolojiyi sağlık çalışanlarımıza sunmaya devam edeceğiz.

Geri
ICON Algı Yönetimi ve Bilişim Sistemleri