Skip to content

Sayı 49, Ekim 2011

Büyüteç

Nice 60 yıllara

İncekaralar; Çağdaş Bir Başarı Öyküsü...

Bir avuç insanın inancı, gayesi ve ileri görüşlülüğü ile kurulduk. Geride bıraktığımız altmış yıl; Türkiye’nin sağlıklı nesillerine ve yükselen yaşam kalitesine attığımız imzadır...


Haberler

Gelişim için Eğitimlerimizi Aralıksız Sürdürüyoruz...

Değişen teknolojinin varlığında hızlı öğrenmenin ve öğrenilenleri süratle iş hayatına taşımanın en önemli rekabet avantajlarından biri olduğunu göz önüne alarak hem bireysel hem de örgütsel olarak öğrenmeye kesintisiz devam ediyoruz.

Rahat Kullanım ve Etkili Görüntü Almada Çığır Açan Yeni Standart BX3 Serisi

Olympus BX43/BX46/BX53 serisi mikroskoplar laboratuvar ve klinik mikroskopisine çığır açan yeni bir standart getiriyor. 

Doğum Öncesi İzlem & Temel Obstetrik ve Ultrasonografi Kursu Sponsoruyduk

Grubumuz, Aloka firması’nın Alpha 7 ultrason sisteminin tanıtımı amacı ile 10 - 11Eylül 2011 tarihlerinde Obstetrik ve Jinekolojik Ultrasonografi Derneği, Türk Perinatoloji Derneği, Celal Bayar Üniversitesi KadınDoğum ABD ve Manisa İlSağlık Müdürlüğü tarafından Manisa’da gerçekleştirilen “Doğum Öncesi İzlem” ve “Temel Obstetrik ve Ultrasonografi” kursları sponsoru oldu.

19. Dünya İş Sağlığı ve Güvenliği Fuarı’ndaydık

Grubumuz 11 -15 Eylül 2011 tarihlerinde İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen 19. Dünya İş Sağlığı ve Güvenliği Kongresi ve Fuarı – İSG 2011’de yerini aldı. 

8. Ulusal Travma ve Acil Cerrahi Kongresi’nde Uzmanlara Yenilikçi Teknolojiyi Sunduk

Uluslararası katılımlı olarak 14 – 18 Eylül 2011 tarihleri arasında Mardan Palace Kongre Merkezi – Lara, Antalya’da gerçekleştirilen 8. Ulusal Travma ve Acil Cerrahi Kongresi’ne katıldık. 

8. Ulusal Biyolojik Psikiyatri Kongresi’nde EKT Cihazlarımız Sergilendi

Grubumuz, 28 Haziran - 01 Temmuz 2011 tarihleri arasında İstanbul Harbiye Askeri Müze ve Kültür Sitesi’nde gerçekleştirilen 8. Ulusal Biyolojik Psikiyatri Kongresi’nde Nihon Kohden EEG Sistemleri ve Mecta Corporation EKT cihazları ile yerini aldı. 

Philips Veradius ile Kalp Damar Cerrahisinde Uygulanabilir Hibrid Ameliyathane Workshop Programı Gerçekleştirildi

Temsilciliğini yürüttüğümüz Philips Healthcare firması ile birlikte İzmir Katip Çelebi Üniversitesi,  Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi 2011 yılı Bilimsel Aktiviteleri doğrultusunda “Kalp Damar Cerrahisinde Uygulanabilir Hibrid Ameliyathane Workshop’u 17 Haziran 2011 tarihinde İzmir’de gerçekleştirildi.

Olympus Konfokal Mikroskopisinde Son Gelişmeler Seminerlerimiz Büyük İlgi Gördü

Temsilciliğini yürüttüğümüz Olympus firması ile birlikte gerçekleştirdiğimiz “Konfokal Mikroskopisinde Son Gelişmeler” konulu eğitim seminerlerimiz yoğun katılım ile tamamlandı. 

Kalite’11 Katılımcıları Arasındaydık

Kalite ’11, 5. Kontrol, Metroloji, Test Ekipmanları ve Endüstriyel Yazılım Fuarı 27 -30 Ekim 2011 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirildi. 

Nanobilim ve Nanoteknoloji Alanında da İddialıyız

Grubumuz, Sabancı Üniversitesi tarafından 21. yüzyılın en önemli gelişmelerinden biri olarak değerlendirilen “nanoteknoloji” alanında ülkemizde düzenlenen en kapsamlı konferans olan yedinci “Nanobilim ve Nanoteknoloji Konferansı” NanoTR VII - 2011’e katıldı.

25. Ulusal Kimya Kongresi “Kimya Hayatımız Geleceğimiz” Temasıyla Düzenlendi

Erzurum’un ev sahipliğinde 27Haziran - 02 Temmuz 2011 tarihleri arasında Atatürk Üniversitesi Fen Fakültesi Kimya Bölümü ve Türkiye Kimya Derneği’nin ortaklaşa düzenlediği Uluslararası Katılımlı 25.Ulusal Kimya Kongresi katılımcıları arasındaydık. 

Aloka F75 Kullanıcılarıyla Tanıştı

Temsilciliğini yürüttüğümüz diagnostik ultrasonografi sistemlerinin lider üreticilerinden Aloka tarafından geliştirilen yeni ProSound F75 ultrasonografi sistemini kullanıcılarıyla buluşturduğumuz workshop programımız 07-09 Haziran 2011 tarihlerinde İstanbul ve Ankara’da gerçekleştirildi.

NAFI 2011 Uluslararası Gıda Kongresi’nde Son Laboratuvar Teknolojilerini Sergiledik

International Food Congress: Novel Approaches in Food Industry “NAFI 2011”; Ege Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Gıda Mühendisliği Bölümü tarafından 26 - 29 Mayıs 2011 tarihleri arasında Altınyunus Resort Hotel Çeşme -İzmir’de gerçekleştirildi. 

Psikiyatri Alanında Güncel Bilgiler ICCP 2011’deydi

Türkiye’de psikiyatri alanında ulusal ve uluslararası güncel bilginin takibi ve ilgili sektörün sağlıklı gelişmesi amacıyla Uluslararası Kognitif Terapi Derneği tarafından 02 – 05 Haziran 2011 tarihleri arasında Harbiye Askeri Müze, İstanbul´da düzenlenen 7. Uluslararası Kognitif Terapi Kongresi ve 3. Ulusal Kognitif Terapi Kongresi’ne katıldık.

20. Ulusal Elektron Mikroskopi Kongresi’ndeydik

Türk Elektron Mikroskopi Derneği adına 1970 yılından itibaren her yıl geleneksel olarak düzenlenen Elektron Mikroskopi Kongresi’nin yirmincisi, 25 - 28 Ekim 2011 tarihleri arasında Mirage Park Hotel, Kemer’de gerçekleştirildi.

Grubumuz VII. Ulusal Acil Tıp Kongresi’ndeydi

Grubumuz, 26 – 29 Mayıs 2011 tarihleri arasında Acil Tıp Uzmanları Derneği tarafından Maxx Royal Otel Belek Antalya’da düzenlenen VII. Ulusal Acil Tıp Kongresi’nde yerini aldı. 

DRD 2011’de Farmasötik Bilimlerin Gelişimi Ele Alındı

acettepe Üniversitesi Medisinal Kimya Araştırma, Geliştirme ve Uygulama Merkezi (MAGUM) tarafından 27 – 29 Mayıs 2011 tarihleri arasında WOW Topkapı Palace – Antalya’da gerçekleştirilen “Drug Research and Development 2011” Uluslararası Sempozyumu katılımcıları arasındaydık

Aile Hekimlerini Buluşturan Kongre...

Türkiye Aile Hekimleri Uzmanlık Derneği tarafından Lykia World- Fethiye’de 18 – 22 Mayıs 2011 tarihleri arasında düzenlenen 10. Ulusal Aile Hekimliği Kongresi’ne katıldık.

13. Ulusal Çocuk Nörolojisi Kongresi’ne Katıldık

Grubumuz, Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Nörolojisi Bilim Dalı ve Türkiye Çocuk Nörolojisi Derneği’nin katkılarıyla 24 – 27 Mayıs’ta Kapadokya’da yapılan 13.Ulusal Çocuk Nörolojisi Kongresi’ne katıldı.

9. Ulusal Jinekoloji ve Obstetrik Kongresi Antalya’da Düzenlendi

Grubumuz, Türk Jinekoloji Derneği tarafından düzenlenen 9. Ulusal Jinekoloji ve Obstetrik Kongresi katılımcıları arasında yer aldı. 


Sektörel Ajanda

10. Medikal Cerrahi Endokrinoloji Mezuniyet Sonrası Eğitim Kursu

Endokrinolojide Diyalog Derneği tarafından 17 - 20 Kasım 2011tarihleri arasında Maritim Pine Beach Kongre Merkezi Belek -Antalya’da gerçekleştirilecek olan 10. Medikal Cerrahi Endokrinoloji Mezuniyet Sonrası Eğitim Kursu’na katılıyoruz. 

21. Ulusal Patoloji Kongresi

Ege Patoloji Derneği (EPD) tarafından 16 – 20 Kasım 2011 tarihleri arasında Kaya İzmir Thermal & Convention Otel’de gerçekleştirilecek 21. Ulusal Patoloji Kongresi’nde yerimizi alıyoruz. 

32. Ulusal Radyoloji Kongresi TURKRAD 2011

28 Ekim - 02 Kasım tarihleri arasında Antalya WOW Otelleri’nde gerçekleşecek 32. Ulusal Radyoloji Kongresi TURKRAD 2011’deyiz!

Türk Anesteziyoloji ve Reanimasyon Derneği Ulusal Kongresi TARK 2011

26 – 30 Ekim 2011 tarihleri arasında Türk Anesteziyoloji ve Reanimasyon Derneği tarafından Antalya World of Sunrise Hotels& Convention Center’da gerçekleştirilecek TARK 2011’deyiz!

27. Ulusal Kardiyoloji Kongresi

Bu yıl yirmi yedincisi düzenlenen ve İstanbul’un ev sahipliği yaptığı Ulusal Kardiyoloji Kongresi katılımcıları arasında yer alıyoruz. 

17. Uluslararası Biyomedikal Bilim ve Teknoloji Sempozyumu BIOMED 2011

23 – 25 Kasım 2011 tarihleri arasında Ankara Dedeman Otel’de düzenlenecek olan 17. Uluslararası Biyomedikal Bilim ve Teknoloji Sempozyumu – BIOMED 2011 sponsorları arasında yer alıyoruz.


ICON Algı Yönetimi ve Bilişim Sistemleri