Skip to content

Sayı 45, Mayıs 2010

Büyüteç

Yaşam Bilim Teknolojilerinde Millipore ile İlerliyoruz...

Laboratuvar suyu sistemleri, numune hazırlamayı etkinleştiren filtrasyon araç ve yöntemleri, proses izleme araçları ile Millipore kullanıcılarına ar & ge'den üretime kadar yüksek kalite standartlarında üretilen yenilikçi çözümler sunuyor...

Standart Çözümlerden Daha Fazlası için Thermo Scientific Heraeus

Artan teknik kapasiteleri, yüksek performansları, modern tasarımları, geliştirilmiş ergonomileri ve kolay kullanım özellikleriyle gücü ve çok yönlülüğü birleştiren Thermo Scientific Heraeus; inkübatörleri, etüv ve fırınlarıyla laboratuvar uygulamalarınızda fark yaratıyor...

Çevre Koşulları Yaratan Teknolojik Sistemlerde Bir Dünya Devi; Vötsch Industrietechnik GmbH

Geliştirdikleri yüksek kalitede ve güvenilirlikte ısı teknoloji üniteleri ve sistemleri ile Vötsch Industrietechnik GmbH, endüstri alanında her türlü çevre simülasyonu sağlıyor. Geniş uygulama alanına yönelik tasarlanan sistemler; üniversiteler, gıda, otomotiv, elektronik, bilimsel araştırma ve geliştirme enstitüleri ve savunma sanayi gibi alanlarda kalite standartlarının oluşturulmasında önemli rol üstleniyor.

Dünya Lideri Görüntü Kalitesi Olympus

Malzeme bilimleri alanında araştırma ve rutin uygulamalarınızda; yüzey incelemeleri, yeni malzeme ve nanopartiküllerin analizinde Olympus; geniş mikroskop ve aksesuar seçenekleriyle dünya lideri görüntü kalitesi sunuyor...

Küçük, Yetenekli ve Kullanıcı Dostu Masaüstü Elektron Mikroskobu Hitachi TM 1000

Hitachi tarafından geliştirilen ileri teknoloji masaüstü elektron mikroskobu TM 1000 mikro ve nanobilim dallarına hizmet veriyor. Stereoskopik mikron dünyası için tasarlanan masaüstü elektron mikroskopu TM 1000; yaşam bilimlerinden gıdaya, kozmetikten sağlık bilimlerine, eczacılıktan tekstile, kimyadan polimere, malzeme bilimlerinden yarı iletken teknolojisine kadar mikro cisimlerin yüzey ve 3-boyutlu görüntülerini, kontrast detaylarını gözler önüne seren kolay kullanımlı masaüstü teknolojiyi sunuyor. 

Endüstriyel Sistemlerimizle Yeni Ufuklar Açan Teknolojileri Kullanıcılarıyla Buluşturuyoruz...

Kuruluşundan bu yana Türkiye'ye son teknolojiyi getiren İncekaralar, endüstri sektörlerindeki pazar payını her geçen gün artırıyor. Otomotiv, kimya, ilaç, gıda, tekstil, plastik, cam ve metal endüstrisi gibi birçok sektöre gelişmiş teknolojiyi taşımaya devam ediyor...


Haberci

ESHRE Campus Sempozyumu’nda Infertilitede Güncel Konular Tartışıldı

Grubumuz, üreme tıbbı alanında dünyadaki en saygın ve önemli kuruluşlardan biri sayılan ESHRE (European Society of Human Reproduction and Embryology) tarafından düzenlenen ESHRE Campus Workshop - "Prevention and Treatment of Infertility in Modern Society" Sempozyumu'na katıldı.

Gıda Sektörü Profesyonellerini Bir Araya Getiren Fuar FOTEG 2010

Türkiye'de gıda üretim sanayinin tüm aşamalarını bir çatı altında toplayan ilk Uluslararası Ihtisas Fuarı olan FOTEG İstanbul 2010, 04 - 07 Mart 2010 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde gerçekleşti. Katılımcı ve ziyaretçileriyle sektörün en verimli platformu olarak gösterilen FOTEG İstanbul 2010 da gıda sektörü profesyonelleriyle tekrar bir araya geldik.

Görüntüleme Yöntemleri Sempozyumu Sponsorları Arasındaydık

Grubumuz 29 Ocak 2010 tarihinde I.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Prof. Dr. Cem'i Demiroğlu Oditoryumu'nda üç yüz kişinin katılımı ile gerçekleştirilen "Görüntüleme Yöntemleri Sempozyumu" sponsorları arasında yerini aldı.

Girişimsel Radyoloji Sempozyumu’nda Yer Aldık

Grubumuz 12 - 13 Şubat 2010 tarihleri arasında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Radyoloji Anabilim Dalı tarafından Antalya Fame Otel'de gerçekleştirilen Girişimsel Radyoloji Sempozyumu'na katıldı.

Aloka Teknolojisiyle Ankara ve Bursa’da Fetal Eko Tarama Kursları Gerçekleştirildi...

Türkiye Maternal Fetal Tıp ve Perinatoloji Derneği Anadolu Çalışma Grubu Toplantıları kapsamında Prof. Dr. Feride Söylemez tarafından 28 Mart 2010 tarihinde gerçekleştirilen Fetal Kalp Tarama Kursu'nun sponsorluğunu üstlendik...

MMI CellCut Plus Lazer Mikrodiseksiyon Semineri’nde

Patoloji, hücre biyolojisi, kanser araştırmaları, adli bilimler, genomikler / proteomikler, immünoloji, gıda araştırmaları, prenatal tanı ve teşhis ve mikrobiyoloji / viroloji alanlarına yönelik olarak geliştirdiği sistemleri ile geleceğin teknolojisine yönelik çalışmalar yürüten MMI firmasının "Lazer Mikrodiseksiyon Semineri" 31 Mart 2010 tarihinde Ankara'da gerçekleştirildi.

EuroForensics, Adli Bilimler Konferansı İlk Kez Türkiye'de...

Avrasya Bölgesi'nin en kapsamlı adli bilişim ve adli tıp konferansı ve sergisi EuroForensics 26 - 28 Mart 2010 tarihleri arasında Istanbul Harbiye Askeri Müze ve Kültür Sitesi'nde düzenlendi.

2. Ulusal Transplantasyon Immunolojisi ve Genetiği Kongresi’nde Yer Aldık

Grubumuz, 15 - 18 Nisan 2010 tarihleri arasında Transplantasyon Immünolojisi ve Genetiği Derneği tarafından Princess Deluxe Resort & SPA - Bodrum'da gerçekleştirilen 2. Ulusal Transplantasyon Immunolojisi ve Genetiği Kongresi'ne katıldı

III. Ulusal Çocuk Acil Tıp ve Yoğun Bakım Kongresi’nde Güncel Konular Tartışıldı

Çocuk Acil Tıp ve Yoğun Bakım Derneği tarafından 22 - 26 Mart 2010 tarihleri arasında Hilton Otel Adana'da yapılan Uluslararası Katılımlı VII. Ulusal Çocuk Acil Tıp ve Yoğun Bakım Kongresi ve III. Ulusal Çocuk Acil Tıp ve Yoğun Bakım Hemşireliği & Paramedik & ATT Kongresi katılımcıları arasındaydık.

18. Ulusal Neonatoloji Kongresi’nde Yenilikçi Teknolojiler İzlendi

Dünyada ve ülkemizde neonatoloji alanında güncel konuların tartışıldığı 18. Ulusal Neonatoloji Kongresi UNEKO 2010'da Grubumuz da vardı. 21 - 24 Nisan 2010 tarihleri arasında Türk Neonatoloji Derneği tarafından Bodrum Princess Otel'de gerçekleştirilen kongrede katılımcılar Atom marka kuvözleri, Nihon Kohden marka hastabaşı monitörleri ve Heinen + Löweinstein neonatal ventilatörleri standımızda inceleme fırsatı yakaladı.

I. Acil Tıp ve Aile Hekimleri Kongresi’ne İstanbul Ev Sahipliği Yaptı

26 - 28 Mart 2010 tarihleri arasında Swissotel THE BOSPHORUS Istanbul'da düzenlenen I. Acil Tıp ve Aile Hekimleri Kongresi - ATAH katılımcıları arasında yer aldık.


Kısa Kısa

Organizasyon Yapımız Yenilendi

Değişen iş koşullarında, hedeflerimiz doğrultusunda uygulanabilir stratejiler geliştirebilmek ve daha verimli çalışabilmek adına, yaptığımız şirket birleşmelerinin bir sonucu olarak organizasyon yapımızda da değişikliğe gidildi.

Türkiye’nin Kamusal İlk Yeşil Binası Akdeniz Üniversitesi Çevre Hizmet Ödülüne Değer Görüldü...

Ortak yaşamımızı ve geleceğimizi çok yakından ilgilendiren çevre değerlerinin korunması ve kalitesinin yükseltilmesine katkı sağlayabilmek, bu yönde ve alanda çalışan kişi, kurum ve kuruluşları desteklemek amacıyla verilen ödüller kapsamında "Nevşehir Fen Lisesi Sürdürülebilir Yurt Bina"sı projesiyle İncekaralar Türkiye ölçeğinde "Çevre Hizmet Ödülü"ne değer görüldü.


Yeni Ürün

Renk Yönetiminde Etkin Sonuçlar için ISOCOLOR

Dünyanın önde gelen markalarının tercihi renk formülasyon yazılımı ISOCOLOR artık Türkiye'de!

Yaşam Bilim ve Analitik Sistemlerin Öncü Markası Biochrom ile Büyümeye Devam Ediyoruz...

Otuz beş yılı aşkın deneyimi ile dünyada yaşam bilim ve analitik sistemlerin önde gelen üreticileri arasında yer alan Biochrom; Biyolojik, UV/VIS Spektrofotometreleri, Mikroplaka Okuyucu ve Yıkayıcılarıyla İncekaralar bünyesinde...


Toplantı&Eğitim

En İyi Hizmeti Sunabilmek için Çalışıyoruz...

Temsilciliğini yürüttüğümüz firmaların üstün teknolojilerini sizlere kazandırmakla birlikte, sistemlerin hatasız işlemesi ve performans kalitelerinin sürekliliği için satış sonrası hizmetler konusunda kendimizi sürekli yeniliyoruz. Sizlere taşıdığımız yeni teknolojiler ve genişleyen ürün portföyümüz doğrultusunda satış sonrası servis ekibimiz yoğun eğitim programları ile bilgi birikimlerini artırmayı sürdürüyor.

Vötsch Uluslararası Satış Toplantısı 2010 Yılında Singapur’da...

Çevre koşulları yaratan teknolojik sistemlerin lider üreticilerinden Vötsch Industrietechnik, 2010 yılı Uluslararası Satış Toplantısı'nı 22 - 26 Mart tarihleri arasında Singapur'da gerçekleştirdi.

Millipore 2010 Yılı Distribütörler Toplantısı Atina’da Gerçekleşti...

Temsilciliğini yürüttüğümüz yaşam bilim teknolojileri liderleri arasında yer alan Millipore firmasının 2010 yılı ‘Distribütörler Toplantısı' 08 - 11 Şubat tarihleri arasında Atina'da gerçekleşti.
ICON Algı Yönetimi ve Bilişim Sistemleri