Skip to content

Sayı 43, Ekim 2009

Büyüteç

Seyyar C-Kollu Sistemler

Kompakt, esnek Philips seyyar C-Kollu sistemler, iyileştirilmiş hasta bakımı için gelişmiş teknolojilerle cerrahi görüntülemeyi destekler...

Floroskopi Sistemleri

R/F çözümleri portföyümüz, geniş bir uygulama yelpazesi için tasarlanmış, etkin ve kolay kullanımlı fonksiyonellik sunar...

Radyografi Sistemleri

X-Ray gereksinimleriniz için isteğe özel radyografi çözümler...

Grubumuz, Philips ile Sağlık Teknolojilerinde Büyümeye Devam Ediyor...

En yüksek standartları sunabilmek için en iyilerle yola devam ediyoruz...

Girişimsel X-Ray Sistemleri

İleri kardiyovasküler X-Ray sistemleriyle gelişmiş girişimsel prosedürler...

Mamografi Sistemleri

Philips mamografi portföyü; özelleştirilebilir iş akışı teknolojisi ve gelişmiş görüntü işleme yazılımı sunuyor.
Philips 25 yılı aşkın süredir yenilikçi mamografi çözümleri üretmektedir.


Haberci

Göğüs Kalp Damar Anestezi ve Yoğun Bakım Derneği 15. Ulusal Kongresi'nde Yerimizi Aldık...

15 - 19 Mayıs 2009 tarihleri arasında Göğüs Kalp Damar Anestezi ve Yoğun Bakım Derneği tarafından Gaziantep'te gerçekleştirilen Göğüs Kalp Damar Anestezi ve Yoğun Bakım Derneği XV. Ulusal Kongresi'ni desteleyen firmalar arasında yer aldık...

Nano TR5'de Son Teknolojiyi Sunduk...

08 - 12 Haziran 2009 tarihleri arasında Anadolu Üniversitesi İleri Teknolojiler Araştırma Birimi tarafından Eskişehir'de düzenlenen "Ulusal Nanobilim ve Nanoteknoloji Konferansı NanoTR5"e katıldık.

19. Ulusal Elektron Mikroskopi Kongresi'ndeydik...

Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi Histoloji ve Embriyoloji Anabilim Dalı tarafından, Türk Elektron Mikroskopi Derneği'nin katkılarıyla, 22 - 25 Haziran 2009 tarihlerinde Trabzon'da düzenlenen "19. Ulusal Elektron Mikroskopi Kongresi" katılımcıları arasında yer aldık.

3. Ulusal Veteriner Gıda Hijyeni Kongresi'nde uzmanlarla biraraya geldik.

14 - 16 Mayıs 2009 tarihleri arasında Uludağ Üniversitesi Veteriner Fakültesi Besin Hijyeni ve Teknolojisi Anabilim Dalı tarafından, Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı Bursa Gıda Kontrol ve Merkez Araştırma Enstitüsü desteği ile Bursa'da düzenlenen 3. Ulusal Veteriner Gıda Hijyeni Kongresi'nde uzmanlarla biraraya geldik.

Ege Üniversitesi Uluslararası Katılımlı 3. Moleküler Biyoloji ve Genetik Araştırma ve Uygulama Platformu Destekçileri Arasındaydık

Yeni cihaz ve sistemleriyle modern bilim ve araştırma dünyasında atılımlarını sürdürmeyi hedefleyen İncekara, ülkemizde gerçekleştirilen farklı bilimsel alanlara yönelik etkinliklere destek vermeyi sürdürüyor.

17. Ulusal Neonatoloji Kongresi UNEKO 2009'daydık...

27 - 30 Nisan 2009 tarihleri arasında Türk Neonatoloji Derneği tarafından Çeşme Sheraton Otel İzmir'de gerçekleştirilen kongrede katılımcılar, Atom firmasının kuvözlerini, nebulizatörlerini, enjektör pompalarını; Nihon Kohden firmasının monitörlerini ve Heinen + Löweinstein firmasının neonatal ventilatörleri ile açık yataklarını standımızda inceleme fırsatı yakaladı.

ÇEVKOS VI - Türkiye'de Çevre Kirlenmesi Öncelikleri Sempozyumu'na Katıldık...

Grubumuz, çevre sorunlarının bilimsel, teknik ve yönetsel çözüm ile önerilerinin tartışıldığı, Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü Çevre Mühendisliği Bölümü tarafından 28 - 29 Mayıs 2009 tarihlerinde altıncısı gerçekleştirilen Türkiye'de Çevre Kirlenmesi Öncelikleri Sempozyumu'na katıldı.


Kısa Kısa

Sağlıkta Sosyal Sorumluluk Ödülleri Sahiplerini Buldu...

Yönetim Kurulu Başkanımız Özgür İncekara'nın da kurucuları arasında yer aldığı Sağlık Gönüllüleri Derneği'nin sağlık alanında yapılan sosyal sorumluluk projelerini teşvik etmek ve başarılı çalışmaların örnek olmasını sağlamak amacıyla düzenlediği "Sağlıkta Sosyal Sorumluluk Ödülleri" 04 Haziran 2009 tarihinde sahiplerini buldu.

Yaşam için Umudun Adı; Kan Bağışı

Sağlık ve eğitim konuları başta olmak üzere, yaşadığı topluma duyarsız kalmadan kesintisiz hizmet vermeyi görev bilen Grubumuz; kan bağışını desteklemek ve teşvik etmek amacıyla başlattığı "Kan Bağışı Haftası"nın dokuzuncusunu gerçekleştirdi. Türkiye Kızılay Derneği işbirliği ile hayat bulan etkinlik, 04 - 08 Mayıs 2009 tarihleri arasında tüm bölge ofislerimizde düzenlendi.

Web Sitemiz Yenileniyor...

www.incekara.com.tr'yi daha dinamik ve canlı kılmak hedefiyle web sitemizin altyapısını yeniledik.

Başarılarımız Yurt Dışında da Devam Ediyor...

Yurt içindeki servis ve satış sonrası hizmetlerimizin yanı sıra, hizmetlerimizi yurt dışı platformlara da taşıdık.

Yazın Coşkusunu Pikniğimizle Yaşadık...

Birlikteliğimizi ve bağlılığımızı pekiştirmek, tüm yılın yorgunluğunu atabilmek amacıyla her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz "Yaza Merhaba Pikniği"mizi 20 Haziran günü büyük bir coşkuyla gerçekleştirdik.


Yeni Ürün

Quantima ile Kuantum Teknolojisinde Sıçrama...

Uzun bir geleneği ön plana alarak oluşturulan Quantima, mükemmellik ve mühendisliğin birleştirildiği bir çalışmanın sonucudur. Quantima'da güvenilirlik ve kompakt yapı, sağlamlık ile bütünleştirilerek yeni bir sistem oluşturulmuştur. Uygulama her ne olursa olsun, Quantima, her zamankinden çok daha hızlı, daha doğru ve daha az maliyet ile etkin analizler yapacaktır!

Digilab Genomic Solutions

Digilab Genomic Solutions, yaşam bilimleri ve biyoteknoloji araştırmaları için küresel, yenilikçi, robotik ve otomasyon donanımları sağlamaktadır.


Toplantı&Eğitim

Medset Eforlu EKG - Holter EKG Cihazları Eğitimi

Medset diagnostik kardiyoloji sistemlerine yönelik eğitimimiz tıp grubu satış ekibimizin katılımıyla 28 - 29 Temmuz 2009 tarihleri arasında gerçekleştirildi.

Millipore Satış Eğitimi

Temsilciliği İncekara tarafından yürütülen ve dünyada yaşam bilim teknolojileri ve çözümlerinin lider markaları arasında yer alan Millipore firmasının saf su sistemleri, laboratuvar filtrasyonu ve süreç izleme cihazlarına yönelik satış eğitimi 09 - 10 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirildi.

Aloka Genel Cerrahi ve Ultrasonografi Eğitimi

Obstetri, radyoloji, kardiyoloji, üroloji, ortopedi, cerrahi, dahiliye uygulamaları gibi ultrason teknolojisinin teşhis amaçlı kullanıldığı tüm alanlarda geliştirdiği sistemleri ile medikal diyagnostik ultrasonografinin lider markası Aloka'nın "Genel Cerrahi ve Ultrasonografi" eğitimi 11 Haziran 2009 tarihinde tamamlandı.

Thermo Scientific Neslab & Haake ve Vötsch Grubu Cihazları Eğitimi

Laboratuvar bölümü endüstri grubumuzun Thermo Fisher Scientific, Thermo Scientific Neslab ve Haake ile Vötsch firmalarının ürün gruplarına yönelik satış eğitimi 05 - 06 Haziran tarihleri arasında Ankara'da gerçekleşti.

Veeco Ürün Bilgisi ve Satış Eğitimi Toplantısı

Temsilciliğini yürüttüğümüz Veeco firmasının ‘Ürün Bilgisi ve Satış Eğitimi Toplantısı' 13 - 15 Temmuz tarihleri arasında İngiltere'de gerçekleştirildi. Analitik cihazlar grubu satış yetkililerimizin katıldığı toplantıda Veeco AFM ve Profilometre sistemlerinin geliştirilen yönleri ve özellikleri ile satış ve pazarlama stratejileri tartışıldı.

Performans Değerlendirme Eğitimi

Günümüzün yoğun rekabet ortamında başarıyı sürdürebilmenin yolu değişimlere hızla ayak uydurabilmekten geçiyor. Biz de değişimin kaçınılmaz olduğu bu koşullarda, örgütsel verimliliğimizi artıracak, dinamik organizasyon yapımıza değer katacak eğitim çalışmalarına öncelik verdik.

Heinen + Löwenstein Yurt Dışı Servis Eğitimi

Heinen + Löwenstein firmasının Leon, Leon Plus, Leoni 2 ve Leoni Plus model anestezi ve ventilatör cihazlarına yönelik organize ettiği servis eğitimi 15 - 19 Haziran 2009 tarihleri arasında Almanya'da yapıldı

Vötsch 2009 Uluslararası Satış Toplantısı Almanya'da Gerçekleşti...

Vötsch Industrietechnik firması tarafından Malzeme Test Kabinleri'nin satışına yönelik olarak düzenlenen Vötsch 2009 Uluslararası Satış Toplantısı, 04 - 13 Mayıs 2009 tarihleri arasında Balingen, Almanya'da gerçekleşti. Toplantıya laboratuvar bölümü endüstri grubu satış yetkililerimiz katıldı.

OenoFoss ve Infratec 1241 Servis Eğitimi

Foss firmasının analiz sistemlerine yönelik olarak düzenlenen servis eğitimi analitik bölümü servis ekibimizin katılımıyla 05 - 06 Haziran 2009 tarihleri arasında tamamlandı.

Sympatec Ürün Bilgisi ve Satış Eğitimi Toplantısı

Laboratuvar teknolojilerinde geliştirdikleri yenilikçi ürünlerle partikül boyut analizlerinin önemli isimlerinden Türkiye temsilciliğini üstlendiğimiz Sympatec firmasının ‘Ürün Bilgisi ve Satış Eğitimi Toplantısı' 06 - 10 Temmuz 2009 tarihleri arasında Almanya'nın Causthall-Zellerfeld kentinde gerçekleştirildi. Cihazları ve parçalarını tanıma, cihazların kullanımı, satış teknikleri ve rakip analizleriyle ilgili bilgilendirme amacıyla düzenlenen uluslararası organizasyona laboratuvar bölümü analitik cihazlar grubu satış yetkililerimiz katıldı.

Vötsch Servis Eğitimi

Vötsch sistemlerine yönelik genel ısıtma ve soğutma servis eğitimimiz 22 - 23 Mayıs 2009 tarihleri arasında İstanbul'da gerçekleşti.

Millipore Saf Su Sistemleri Yurt Dışı Servis Eğitimi

Millipore firması tarafından saf ve ultra saf su sistemlerinin montaj, onarım, kullanıcı eğitimi ve diğer tüm servis hizmetlerinin doğru, hızlı ve kaliteli nitelikte verilmesi için gerekli bilgilerin aktarılması amacıyla düzenlediği "LW Basic Service Training" eğitimi 10 - 23 Mayıs 2009 tarihlerinde Fransa'da gerçekleştirildi.


Sektörel AjandaICON Algı Yönetimi ve Bilişim Sistemleri