Skip to content

EKSPOMED 2014 / 03 - 06 Nisan 2014 / İSTANBUL

Avrasya’nın en kapsamlı ve yenilikçi medikal fuarı ekspoMED 3-6  Nisan 2014 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi İstanbul'da 21. kez profesyonel medikal ziyaretçilerine kapılarını açacak.
Sağlık sektörünün en önemli ticari fuarı olan Ekspomed Fuarı, aynı tarihte düzenlenecek labtekMED fuarları ile birlikte yaklaşık 1200’ün üzerindeki firma ve firma temsilciliği ile 30.000’in üzerinde ziyaretçisi ile birlikte Tüyap Büyükçekmece’de sektörü bir araya getirecek.
 

Fuara yoğun ilgi hem yurt içi hem de yurt dışı katılımlarla devam ediyor. 
Avusturya-Almanya (Baden-Württemberg) Belçika-Finlandiya-Hindistan-İngiltere-İtalya-Polonya milli katılımlarıyla ekspoMED’de bu yıl ilk kez yer alacaklar. Geçmiş yıllarda milli katılımlarıyla yer alan Almanya(Bavaria), Çin, Fransa, İspanya, Kore, Malezya, Tayvan bu yılda ekspoMED 2014'e katılacaklar.

Bizde İncekaralar olarak, Ekspomed Fuarı'nda katılımcılarla buluşacağız. Fuar alanında standımızı ziyaret eden müşterilerimiz, bir çok ürünümüzü yakından tanıma fırsatı bulacak. Ürün demolarımıza katılmak ve merak ettiğiniz konularda detaylı bilgi almak için 03 - 06 Nisan 2014 tarihleri arasında sizleri Tüyap İstanbul, 21. Ekspomed Fuarı'nda İncekaralar standına davet ediyoruz.

 

Yer:  3. Hall / Stand No: 309 

Daha fazla bilgi için:

ekspoMED Fuarı


« Etkinliklere geri dön.
ICON Algı Yönetimi ve Bilişim Sistemleri