Skip to content

Çalışma Alanları

Türkiye’nin geleceği ve Türk insanının yaşam kalitesi için çalışıyoruz.

İnsan hayatının değerine ve önemine inanan İncekaralar, uluslararası markaların, en ileri teknoloji ürünü tıbbi cihaz ve sistemleri ile güvenilir teşhis ve tedavi imkânları sunarak ülkemizde sağlık hizmetlerinin kalitesinin artırılmasına ve gelişimine katkıda bulunuyor.

Sağlık sektöründe olduğu kadar endüstriyi de içine alan tüm teknolojik gelişmeleri çok yakından takip eden İncekaralar, teknolojiye en büyük yatırımı yapan dünya lideri firmaların yüksek kalite standartlarında üretilen, yenilikçi, özel isteklere cevap verebilen sistem ve cihazlarını Türkiye'ye getirmenin yanı sıra, müşterilerinin ulusal ve uluslar arası teknolojik koşullarda çeşitlilik gösteren gereksinim ve beklentilerinin üzerinde güvenilir ürünler sunuyor.

Geniş kapsamlı ve müşteri odaklı ileri teknoloji çözümleri sunan, kullanıcı ile teknolojiyi buluşturan İncekaralar, insan sağlığını doğrudan ya da dolaylı etkileyen ilaç, kimya, her türlü gıda, alkollü ve alkolsüz içecekler, tarım, çevre, enerji, tekstil, boya, cam, otomotiv, elektronik, metalürji, madencilik ve petrol vb. endüstri sektörleri ile etkinlik alanını genişletiyor. Sanayicilerimize ulaşmasını sağladığı kalite kontrol sistemleri sayesinde Türkiye’deki fabrikaların ve altyapı tesislerinin ar-ge ve üretim aşamalarının verimliliğini artırıyor.

İncekaralar, 1970'li yılların başından itibaren de Proje Bölümü ile, dünya standartlarına sahip, anahtar teslimi komple hastane ve laboratuvar projelerinde danışmanlık hizmeti vermektedir. Türkiye'de sağlık kurumlarının modernizasyonu ve çağdaş tıp teknolojisi ile donatılmasında etkin rol oynayan bir firma olarak İncekaralar, Türkiye'de ilk kez proje aşamasından işletme aşamasına kadar tüm safhaları kapsayan anahtar teslimi hastane projesini gerçekleştirmiş ilk firmadır.

İncekaralar’ın proje faaliyetleri, hastane ve her türlü ar-ge laboratuvarı konusunda yeni yatırımcılara yönelik, proje öncesi danışmanlık ve fizibilite çalışması ile birlikte, yatırım için gerekli donanım ihtiyaçlarının saptanması, inşaat, montaj, aplikasyon, kullanıcı eğitimi, bakım ve servis de dahil olmak üzere ihtiyaçların tek elden temin edilmesi, işletme danışmanlığı verilmesi, mevcut hastane, ar-ge ve kalite kontrol laboratuvarlarının modernizasyonu olarak sayılabilir.

İncekaralar Proje Bölümü, müşteri ihtiyaçlarını doğru saptayarak ve en uygun çözümlerle karşılamakta, uzun süreli iş ortaklığı yaklaşımı ile nitelikli ve eğitimli insan kaynakları sağlamakta ve müşteri ile ileri teknolojiye sahip dünya lideri firmaları buluşturmaktadır.

Bugün İncekaralar, modern proje yaklaşımları ile kriminoloji laboratuvarlarından gıda laboratuvarlarına, kimya laboratuvarlarından maden laboratuvarlarına ve sağlığın birçok dalında hizmet veren hastanelere kadar uzanan çok geniş bir yelpazede ve tüm aşamalarda en son teknolojileri anahtar teslimi sağlıyor.

İncekaralar, yukarıda sıralanan hizmetlerinin yanı sıra, satış ve satış sonrası hizmetlerinde "Müşteri Memnuniyetini" en üst düzeyde oluşturmak ve devamlılığını sağlamak için Kalite Yönetim Sistemi'ni benimsemiştir. Bu amaçla da, teknolojiye olduğu kadar, insan kaynakları, kaynakların etkin ve bilinçli kullanılması, eğitim vb konulara da gerekli önemi göstermektedir. Temsilcisi olduğu ürünlerin kullanım alanları, kullanıcı eğitimi, uygulama, bakım, onarım vb, satış ve satış sonrası gerekli olan bilgi ve donanım için çalışanlarının sürekli eğitilmesine büyük önem vermektedir.

Sağlık ve endüstri sektörlerinde uluslararası standartlarda kalitesi kanıtlanmış dünya markalarını; uzman kullanıcılarla buluşturmayı, en yüksek düzeyde hizmet vermeyi sürdürmeyi, insanımızın yaşam kalitesini yükseltmeyi ilke edinen İncekaralar, 1951’den bugüne Türkiye’de üstün teknolojisi, birikimi ve kaliteli hizmetiyle sağlık ve endüstri sektörünün öncü kuruluşlarından birisi oldu.  Bugün olduğu gibi yarın da insan kaynaklarına ve ileri teknoloji yatırımlarına devam etmek, çalışanları, hissedarları, müşterileri, toplumu ve çevreyi koruyan anlayışı ile yükselen değer olmak için profesyonel ve modern yönetimi ile çalışmalarını devam ettirecektir.

ICON Algı Yönetimi ve Bilişim Sistemleri