Sağlık sektöründeki tecrübesiyle tıp alanında geliştirilen son teknolojileri ülkemize kazandırarak çalışmalarını sürdüren İncekaralar, Eppendorf ürünlerini her platformda başarı ile temsil etmeye devam ediyor…


Sağlık sektöründeki tecrübesiyle tıp alanında geliştirilen son teknolojileri ülkemize kazandırarak çalışmalarını sürdüren İncekaralar, Eppendorf ürünlerini her platformda başarı ile temsil etmeye devam ediyor…

Kolay kullanımı, düşük seviyede enerji sarfiyatı ve minimum düzeyde yer kaplama özellikleri ile Eppendorf Mastercyler Nexus sizlerle!

Yarım asrı aşkın süredir teknolojiyi ülkemize taşıyan İncekaralar’ın sunduğu Eppendorf Mastercycler Nexus PCR sisteminden daha fazla veri elde etmek için bir ya da iki Eppendorf Mastercycler Eco ünitesini bağlamanız yeterli. Eppendorf Mastercycler Nexus’u bilgisayarınıza bağlayarak işlem durumunu anlatan e-mail alabilirsiniz. Ayrıca, sezgisel yazılımı sayesinde PCR prosesindeki tüm parametreleri kontrol edebilirsiniz. Uygun, esnek ve güvenilir bir PCR Sistemi istiyorsanız…Eppendorf Mastercycler, düşük enerji sarfiyatı, üç üniteye kadar bağlanabilme özelliği ve kompakt yapısı ile sadece bütçenize yarar sağlamakla kalmayıp laboratuvarlarınızı daha da özel hale getiriyor. Flexlid özelliği sayesinde, düşük hacimlerden yüksek hacimlere kadar tüm PCR sarflarıyla (0,1 - 0,2 - 0,5 ml PCR tüpleri, stripler, 96 kuyucuklu PCR plakaları,bölünebilir PCR plakaları) rahat kullanılabiliyor. Mastercycler serisi 45 DB altı ses seviyesi ile rakiplerini geride bırakarak, laboratuvarda sessiz bir çalışma ortamı sağlıyor. PCR için gerekli olan 0,154 kWh iken stand-by modunda enerji tüketimi yalnızca 6W’dur.

Özellikler:

• Yüksek esneklik için üniversal homojen blok

• Varolan üniteye bağlanabilen iki Mastercycler Eco ünitesi

• E-mail notifikasyonu

• Az yer kaplayan kompakt yapı

• Flexlid konsepti ile otomatik olarak yüksekliği ayarlanabilir kapak

• Sezgisel grafik programı

• Kısa karıştırma fonksiyonu

• 12 kolon gradient’a uygun olabilme özelliği

• Tüpler içerisindeki buharlaşmanın en aza indirgenmesi

• PCR basamaklarından annealing kısmında 95°C’ye çıkmadan 94,5°C – 95°C arasındakalabiliyor.

Gradient Opsiyonu ile Steady Slope Teknolojisi Sizlerle…

Gradient ve normal çalışmalarda, Eppendorf Nexus Gradient, bloğun hızlı ısınıp hızlısoğuyabilmesini sağlıyor. PCR tüpleri veya plakalar varken tüm blok, homojen olarak “steadyslope” tekniğiyle aynı sıcaklıkta korunuyor. Ayrıca, kolay programlanabilmesi sayesinde, yenikullanıcılar dahi güvenli ve kolay bir şekilde kullanabiliyor. Güçlü araç menüsü, 12 farklısıcaklık ile doğru gradienti PCR’ınıza optimize etmek için size yardımcı oluyor.


  Dosyayı İndirin. PDF

Tarih25 Aralık 2012 Yazışma Adresi: Pazarlama Bölümü
İncekaralar A.Ş.
1404. Sok. No:16 N. Akar Mah.
06520 Balgat ANKARA
E-posta: fusun.yigit@incekara.com.tr